FOTO: Nespoutaná krása svůdných volejbalistek | iSport.cz
10. listopadu 2010 • 18:00

FOTO: Nespoutaná krása svůdných volejbalistek

Autor: pan
Vstoupit do diskuse
3
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Češky na světovém šampionátu ve volejbalu v Japonsku již svojí spanilou jízdu ukončily konečným patnáctým místem, fanoušci však rozhodně nemusí smutnit. Kromě skvělých výkonů v podání těch nejlepších hráček světa se mohou příznivci hry pod vysokou sítí kochat i další podívanou, která stojí jistě za shlédnutí. Podívejte se na opravdové skvosty světového šampionátu. Přidělte vámi vyvolené hráčce svůj hlas v anketě pod článkem.Logan Tomová

Logan TomováLogan TomováFoto INT

 

Americká devětadvacetiletá volejbalistka je krásnou ukázkou mixu různých národností. Matka pochází z Havaje, otec z Číny a Logan dostala z každé strany opravdu to nejlepší. Milovnice surfu byla v roce 2004 zařazena magazínem FHM mezi sto nejkrásnějších sportovkyň světa.


 

Francesca Picciniová

Francesca Piccininiová.Francesca Piccininiová.Foto INT

Jednatřicetiletá Italka má svůj výkonnostní zenit asi již za sebou, co se však týče půvabu, může účastnice třech olympiád směle konkurovat nejlepším.


 

Sanja Popovičová

Sanja Popovičová.Sanja Popovičová.Foto INT

O pět let mladší je opora chorvatského týmu krásek Sanja Popovičová. Proč týmu krásek? Chorvatky totiž loňský rok nafotily kalendář z akty, který se stal přes noc velkým hitem. Konečně při pohledu na Popovičovou se není čemu divit.


 

Helena Havelková

Helena Havelková má rozhodně půvabu dostatekHelena Havelková má rozhodně půvabu dostatekFoto ČTK

(Helena Havelková (vlevo) patří k oporám národního týmu.)

Co by to bylo za anketu, kdyby v ní chyběla zástupkyně z Česka. Naše holky sice mezi nejužší elitu nepatří, ale v půvabu se mohou měřit s kýmkoliv. Příkladem budiž dvaadvacetiletá Helena Havelková, který svými výkony a krásou v současné době okouzluje fanoušky italského týmu Busto Arsizio.

Blondýnka z Liberce zatím odvážnější fotografie nenafotila, ale při pohledu na její půvaby nebude na podobnou nabídku jistě čekat dlouho.


 

 

Paula Peguenová

Paula Renata PeguenováPaula Renata PeguenováFoto INTNejlepší hráčka olympijského turnaje v Pekingu. Tímto honosným titulem se může pyšnit brazilská volejbalistka Paula Renata Peguenová. A nejen tím. Krásná postava, dokonalé pózy, smyslný pohled. I tím si osmadvacetiletá hráčka získává fanoušky po celém světě.

 Anna Baranská

Anna Baranská.Anna Baranská.Foto INTNa hodně velké problémy si zadělala opora polského národního týmu šestadvacetiletá Anna Baranská, když nafotila odvážné akty pro Playboy. Národní svaz našich severních sousedů neměl pro půvaby prezentované na veřejnosti pochopení a Anna se následně musela vzdát kapitánské pásky. U mužů to však krásná blondýnka vyhrála na celé čáře.

Sanja Popovičová
Sanja Popovičová

Vstoupit do diskuse
3

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud