Pacquiao obhájil titul WBO ve welterové váze | iSport.cz
8. května 2011 • 11:15

Pacquiao obhájil titul WBO ve welterové váze

Autor: čtk
Filipínský boxer Manny Pacquiao.
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boxer Manny Pacquiao porazil v Las Vegas domácího Shana Mosleyho a udržel titul mistra světa organizace WBO ve welterové váze. Dvaatřicetiletý Filipínec, který za sobotní duel dostal 20 milionů dolarů, si připsal čtrnáctý vítězný zápas za sebou.Pacquiao se nedočkal vytouženého k.o., po dvanácti kolech však s přehledem zvítězil na body u všech tří rozhodčích. "Nebyl to můj nejlepší zápas. Dělal jsem, co šlo, ale takový výsledek jsem nečekal," řekl boxer, který je mimo jiné členem filipínské sněmovny.

Mosley byl s porážkou smířený, částečně i proto, že ani v 54. zápase kariéry nebyl knokautován. "Bojoval jsem s nejlepším boxerem světa," řekl devětatřicetiletý Američan. "Má neuvěřitelnou sílu, takhle mě ještě nikdo nikdy nezbil," dodal.

Pacquia nerozhodila ani menší autonehoda před zápasem, kdy do jeho vozu cestou ze mše narazilo auto s vlastní ochrankou. "Manny byl trochu otřesený, ale nezraněný. Ani jsme nevolali policii," citovala agentura Reuters boxerova mluvčího Freda Sternburga.

Témata:  sport, box, Pacquiao
 
Články odjinud


Články odjinud