Olympijský vítěz Svoboda zahájil SP pětibojařů 12. místem | iSport.cz
23. února 2013 • 10:39

Olympijský vítěz Svoboda zahájil SP pětibojařů 12. místem

Autor: ČTK, iSport.cz
David Svoboda zahájil Světový pohár 12. místem (archivní foto)
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda zahájil novou sezonu dvanáctým místem v úvodním závodu Světového poháru v Palm Springs. V Kalifornii v pátek vyhrál Rus Alexandr Lesun.Sedmadvacetiletý Svoboda v prvním startu od srpnového triumfu v Londýně nasbíral 5692 bodů. Do závodu vstoupil osmým místem v šermu, poté klesal pořadím po 17. příčce v plavání a 22. v parkúru.

V cíli běhu kombinovaného se střelbou, jenž je od nové sezony prodloužen o 200 metrů a jednu střeleckou položku, ztratil na úřadujícího mistra světa Lesuna 35 sekund.

Druhý český účastník finále Michal Michalík obsadil 29. pozici, Jan Kuf nepostoupil ze středeční kvalifikace.

Dnes v Palm Springs absolvují závod ženy i s Natálií Dianovou a Lenkou Bilkovou. V neděli končí úvodní díl SP soutěží smíšených štafet.

 
Články odjinud


Články odjinud