31. prosince 2013 • 04:35

Štěpánek s Berdychem jako Bodie a Doyle, Gudas jako Dexter

Autor:
TOP VIDEA
Trpišovský o zdi jménem Ngadeu: Je to Iron Man! Trpišovský o zdi jménem Ngadeu: Je to Iron Man!
Slavia - Bohemians: Teclovi se otočilo koleno, musel být odnesen a střídán Slavia - Bohemians: Teclovi se otočilo koleno, musel být odnesen a střídán
VŠECHNA VIDEA ZDE

SPORTOVCI V SERIÁLECH | První si musel všechno vydřít, okouzluje vtipem a nadhledem, v jedné epizodě se už už zdálo, že ho zkrotí svatba. Druhý má přísnější pohled, je sarkastičtější, odmala se pohybuje po celém světě, vybraně se obléká a ženy po něm šílí. Doyle a Bodie. Radek Štěpánek a Tomáš Berdych. Jak by se vám líbili jako profesionálové z CI5 pod velením majora Cowleyho? Srovnejte je s dalšími sportovci, které Sport Magazín nasadil do známých seriálů.VE JMÉNU VLASTI

Vitalij Kličko jako Nicholas Brody

Jde mu o vlast, nebo pomáhá cizím zájmům? Tak dlouho cestoval po světě, určitě načuchnul Západem. A teď, když se postavil do čela protestů proti prezidentu Janukovyčovi, by mu mělo jít o blaho Ukrajiny? Kdepak, je podezřelý stejně jako Nicholas Brody v seriálu!

Homeland

Julija Tymošenková jako Carrie Mathisonová

Ta podoba s agentkou Carrie Mathisonovou je zřejmá. Vlivná blondýna je na Kličkově straně. Nebo není? A není fakt lepší ji mít radši pod zámkem?

Homeland

ZTRACENÍ

Sami. Zmatení. Proti všem i proti sobě.

Lost

Pro větší rozlišení rozklikněte

Lost

DEXTER

Radko Gudas jako Dexter Morgan

Dexter jde po těch, kteří provedli hanebnost. Český hokejista Radko Gudas z Tampy se chová taky tak. Snad to ukáže i na olympiádě. A nemusí hned zabíjet...

Dexter

XENA

Serena Williamsová jako Xena

Ty dvě mají stejný vkus i mravy. Nehrála Serena Williamsová v šatech od Xeny náhodou i na US Open?

Serena Williamsová / Xena

TEORIE VELKÉHO TŘESKU

Mimořádná čtyřka, vymykající se běžnému chápání. V tenise i ve vědě.

Rafael Nadal jako Rajesh Koothrappali

Havraní vlasy, roztomilý přízvuk, neobyčejná plachost, ale taky vytrvalost a mocné přívaly energie. Oslňuje doktorátem z fyzičky, s ženami neumí komunikovat bez požití omamných látek. Na Sheldonův soud, že žádné zvíře nedokáže překonat relativní bojovou sílu armády mravenců, suše namítl: „Možná, ale tygra nemůžeš zapálit pod lupou.“

Roger Federer jako Leonard Hofstadter

Jednoznačně nejschopnější v kontaktu s dámami, svou „Penny“ přivedl dokonce před oltář. Zdánlivě klidný, v porovnání s parťáky má bývalý Superman slabší zrak. V Hvězdných válkách získal věhlas díky úderům s laserovou přesností. Jeho úspěchy všem připadají logické, jen Sheldon je neustále shazuje.

Big Bang Theory

Novak Djokovič jako Sheldon Cooper

Bazinga! Na vlastní trefné fóry je náležitě pyšný. Posedlý pořádkem, s extrémně propracovanými zásadami včetně jídelníčku, o čemž svědčí koktejly z hrachového koncentrátu, máslo z kešu ořechů, ranní sklenka vlažné vody a dvě lžičky manukového medu. Speciálním přístrojem si měří hladinu stresu. Úzkostlivě se bojí přenosu chorob: „Vzduchové osušovače rukou jsou inkubátory a chrliči bakterií. Bylo by hygieničtější, kdyby tam stál morem nakažený gibon a okýchal mi ruce do sucha."

Andy Murray jako Howard Wolowitz

Život mu komplikuje matka, kterou věčně slyší za zády. V těle má jen tři procenta tuku, holky balí neurvale. V této oblasti uplatňuje Wolowitzův koefi cient: „Touha po nás krát stres na druhou. Když dosadím čísla, co mám, dostaneme asi 5812 potenciálních partnerek pro sex v okruhu 40 mil. Nejdřív počkáme, až právníci a fotbalisti oslabí stádo, a pak se vrhneme na slabé, staré a nemocné.“

Teorie velkého třesku

HRA O TRŮNY

Franck Ribéry jako Tyrion Lannister

Ribéry

Chrabrý rytíř Franck Ribéry si stejně jako Tyrion Lannister připadá osamělý. Vnímá nedůvěru fotbalového světa v boji o trůn Zlatého míče, skoro až opovržení vůči nedokonalé postavě ve srovnání s lordem Ronaldem z madridské Jihozemě. Za znetvořenou tváří se však skrývá důvtip a odvaha. Na rozdíl od seriálové postavy si získal respekt i ve své bavorské rodině, aktuálně nejmocnějším rodu z Králova přístaviště.

Hra o trůny

JAK JSEM POZNAL VAŠI MATKU

Patrik Eliáš a Petra Eliáš-Voláková jsou jak Marshall a Lily – vyhlášený pár. To playboy Jiří Tlustý (Barnie) teď randí s Innou Puhajkovou (Robin – koneckonců taky dělá v televizi), se kterou byl dřív romantik Jaromír Jágr (Ted). Otázka z názvu zatím zůstává nezodpovězena: Jak potkal matku svých dětí?

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother

DR. HOUSE

Pavel Kolář jako Gregory House

Nemá tak démonický výraz. Neutře každého jedovatou průpovídkou. Nechodí o holi. Ale jinak je docent Kolář úplný doktor. I když ostátní z oboru tápou, on vyléčí každého.

Kolář jako Dr.House

Dr.House

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze