Buldoci s Gaultierem a Koukalem získali týmový titul ve squashi | iSport.cz
22. května 2015 • 22:09

Buldoci s Gaultierem a Koukalem získali týmový titul ve squashi

Autor: ČTK, rjm
Týmový titul ve squashi vybojoval ixi club Buldoci s českou jedničkou Janem Koukalem a třetím hráčem světa Gregorym Gaultierem.
TOP VIDEA
Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3 Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

A je hotovo, splnili jsme plán, mohou si říct squashisté týmu ixi club Buldoci. S českou jedničkou Janem Koukalem a třetím hráčem světa Gregorym Gaultierem totiž vybojoval český týmový titul ve squashi. Ve finále extraligy hvězdný výběr porazil 3:1 Viktorii Brno a ve čtvrtém roce od svého založení soutěž premiérově vyhrál.Koukal má ve sbírce titulů šestnáct indiviuálních vítězství na mistrovství České republiky. Teď ale toužil po triumfu v soutěži týmů. "Sestavili jsme silný tým, papírově jsme favority," věděl Koukal už před šampionátem. A teorii nakonec převedl i do praxe.

Vedle Gaultiera a Koukala získal pro nové šampiony bod Petr Martin, kapitán týmu. Česká dvojka zahájila obrat ve finále po úvodním vítězství brněnského Ondřeje Uherky nad slovenskou posilou Buldoků Peterem Kviečinským.

Viktoria Brno vedla i v ženském finále, titul ale získal po výhře 2:1 SC Strahov ve složení Eliška Jirásková, Lucie Fialová a Anna Klimundová.

Témata:  squash, družstva, Sport, ČR
 
Články odjinud


Články odjinud