Ivo Pospíšil
18. srpna 2015 • 12:07

Spouští se kanál Nova Sport 2. Nabídne NBA, UFC nebo X-Games

Prostor na Nova Sport 2 dostanou sporty, které do této doby nebyly příliš k dispozici, třeba UFC
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Courtoisův superpřesun, Gomes zasáhl konečky prstů NEJ zákroky Premier League: Courtoisův superpřesun, Gomes zasáhl konečky prstů
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dynamické smeče z NBA, nesmlouvavé bitvy v UFC nebo stále atraktivní šipky nebo rugby. To vše bude od 5. září k vidění na českých TV obrazovkách v rámci spuštění nového kanálu Nova Sport 2. „Už nebudeme muset vybírat, které ze dvou paralelně se odehrávajících akcí máme dát přednost,“ řekl vedoucí sportovního programu Dušan Mendel. Vysílán bude operátory O2 a UPC.Více sportu, více akce, více emocí. Dosavadní televizní platforma Nova Sport se změní pro to, aby nabídla v Česku ještě více sportovních zážitků.

Od 5. září bude na obrazovkách vedle kanálu Nova Sport 1 k dispozici nový program Nova Sport 2.

„Nova Sport 2 přinese nejen širší nabídku sportů, které v českých a slovenských podmínkách neměly na obrazovkách prostor, ale díky dvěma kanálům získají diváci také možnost vybírat z dvojnásobného množství atraktivních přímých přenosů,“ uvedl ředitel sekce nových projektů skupiny Nova Petr Horák.

Prostor na Nova Sport 2 tak dostanou sporty, které do této doby nebyly příliš k dispozici. I proto bude mít hlavní slogan: Objev svůj sport. Vysílán pak bude operátory O2 a UPC.

„V případě přenosů těch nejpopulárnějších a největších světových akcí, ke kterým patří například Wimbledon, Evropská liga UEFA a Letní olympijské hry v Riu de Janeiru, se ke zprostředkování přenosů budou využívat obě stanice Nova Sport,“ doplnil Horák.

Vedle vysílání bojů Americké organizace UFC pro smíšená bojová umění tak nebude chybět ani Anglický ligový fotbalový pohár, kvalifikace MS 2018 zápasů Brazílie, Portugalska a Argentiny, přátelská utkání, rugby, X-Games, turnaje ATP nebo šipky.

Po půlnoci se od pondělí do soboty bude střídat živě NBA s univerzitní NCAA. Z NBA se nabídne celkem 150 zápasů a provázet jimi bude expert Petr Janouch.

„S novou prémiovou stanicí Nova Sport 2 získáme možnost zprostředkovat našim divákům více přenosů z prestižních sportovních akcí, na které máme práva. Už nebudeme muset náročně vybírat, které ze dvou paralelně se odehrávajících akcí máme dávat přednost,“ řekl vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Dalšími moderátory budou také komentátoři jako Vojtěch Bidrman, Václav Svoboda (MotoGP), Jan Velart nebo Štěpán Sokol, Michal Hrdlička (fotbal), Pavel Korda (šipky), Ondřej Novotný (UFC) nebo Antonín Brabec (rugby)

Co nabídne Nova Sport 2 (od 5. 9. 2015)

NBA (150 zápasů), Anglický ligový pohár, kvalifikace MS 2018 zápasů Brazílie, Portugalska a Argentiny, rugby, Six national cup, UFC, šipky, X-Games (letní i zimní).

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze