Zlomená žebra i tuhé boje o titul. Heroes Gate nabídl napínavé bitvy | iSport.cz
25. února 2017 • 10:19

Zlomená žebra i tuhé boje o titul. Heroes Gate nabídl napínavé bitvy

Autor: tej
Krčmář vyhrál profesionální titul WAKO
TOP VIDEA
TOP 5 extrémních sportů: sjezd aktivní sopky nebo skákání z útesu do moře
Co s ligou? LFA se bude řídit pokynem UEFA, aby se soutěže dohrály
VŠECHNA VIDEA ZDE

Páteční večer na Podvinném mlýně nabídl spoustu tuhých bojů. V rámci galavečera Heroes Gate se bojovníci utkali o dva profesionální tituly organizace WAKO. První titulový zápas ovládl Daniel Škvor, ve druhém zvítězil Michael Krčmář, oba zápasy proběhly v rámci pravidel K-1.V pořadí osmnáctý prestižní galavečer Heroes Gate nabídl tradičně souboje špičky českých bojovníků. Diváci mohli vidět kromě již zmíněných bojů v K-1 také zápasy v MMA, muay thai či klasickém boxu. Vrcholem večera pak byly souboje o profesionální pásy WAKO.

V prvním titulovém zápasu se utkaly těžké váhy Daniel Škvor a David Vinš. Tři kola po třech minutách ovšem o vítězi nerozhodla, a tak se oba skvělí bijci utkali ještě ve čtvrtém extraround. Tam zcela jasně dominoval Škvor a aktivním přístupem si zcela jednoznačně došel až pro výhru.

Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel

Třešničkou na dortu byl souboj mezi Michaelem Krčmářem a srbským bojovníkem Nikolou Cimešou. Pětikolový duel si lépe pohlídal český bijec, který vycházel zejména z perfektní obrany a svému soupeři toho moc nedovolil. Na body se tak z profesionálního pásu nakonec radoval Krčmář.

I předchozí zápasy ovšem nabídly zajímavou podívanou. V utkání MMA trochu překvapivě prohrál český bijec s moldavskými kořeny Eldar Rafigaev, který měsíc před tím vybojoval na mistrovství Evropy v brazilském jiu-jitsu dvě zlaté medaile.

Ve vyrovnaném souboji podle pravidel thajského boxu nestačil Vladimír Říha na běloruského bojovníka Dmitrije Filippova. Jedním z těch, kteří ukončili zápas před limitem byl jeden z nejlepších českých MMA bojovníků David Kozma. Ten Lovro Vrkiče porazil v prvním kole technickým knockoutem.

Zraněním skončil zápas mezi Matoušem Kohoutem a Kirylem Marchankou. Vyrovnaný zápas Marchanka po třetím kole vzdal, jedním z round kicků mu Kohout totiž zlomil žebro.

Výsledky:

K1 WAKO PRO: Michael Krčmář vs Nikola Cimeša, vyhrál Krčmář na body
K1 WAKO PRO: Daniel Škvor vs David Vinš, vyhrál Škvor po extraround
MMA: Eldar Rafigaev vs Ivan Vitasovič, vyhrál Vitasovič technickým knockoutem ve druhém kole
Muay thai: Vladimír Říha vs Dmitri Filippov, vyhrál Filippov na body
MMA: David Kozma vs Lovro Vrkič, vyhrál Kozma technickým knockoutem v prvním kole
Muay thai: Matouš Kohout vs Kiryl Marchanka, vyhrál Kohout ve třetím kole vzdáním soupeře
K1: Jan Rudolf vs Čedo Pantič, vyhrál Rudolf po extraround
Muay thai: Jiří Páv vs Martin Kufner, vyhrál Páv na body

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud