Federer získá český plat za minuty, Ronaldo a jeho taxa na Instagramu | iSport.cz
16. září 2020 • 04:40

Federer získá český plat za minuty, Ronaldo a jeho taxa na Instagramu

Autor: MALL.TV
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Byla penalta proti Slavii zářez, nebo sudí neměli jinou možnost?
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hrdina letošního Super Bowlu Patrick Mahones zaujal letos i fanoušky, kteří americký fotbal nesledují. S týmem Kansas City uzavřel desetiletou smlouvu v hodnotě 503 milionů dolarů (asi 12 miliard korun). Jenže… ve světě nejvíc vydělávajících sportovců není ani tak jedničkou. Kdo si za rok vydělá ještě víc? Podívejte se na video od MALL.TV a dozvíte se, jak si dokážou přijít na peníze další sportovní superstar.Ačkoliv se jeho tenisová kariéra chýlí ke konci, na vrcholu žebříčku se nachází poprvé Roger Federer. Většinu ze svých příjmů má ale dvacetinásobný grandslamový šampion z reklam. Ve videu se dozvíte, jak rychle si vydělá ekvivalent českého průměrného platu. Varujeme, jde to opravdu neuvěřitelnou rychlostí.

Cristianu Ronaldovi se daří nejen na trávníku, fotbalová superstar také kraluje na sociálních sítích. Může se pochlubit tím, že má už 200 milionů sledujících na Instagramu. Ve videu se dozvíte, kolik musíte zaplatit, pokud si na Ronaldův účet chcete dát placený příspěvek.

A jak jsou na tom nejlepší sportovkyně? Už se neopakuje situace z roku 2018, kdy mezi stovkou úplně chyběly. Nyní v něm najdete dvě… Obě jsou tenistky. Řešení ve videu MALL.TV>>>.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud