Tyson v Praze: Charita v Motole i luxusní apartmá

Tyson a jeho apartmá
Mike Tyson vyžaduje absolutní komfort
Hvězdný boxer se bude cítít jako doma
Přátelé. Díky manažerovi Reynovi Peteru Karpfovi se Praha může těšit na návštěvu kontrovezního boxera Mika Tysona
Mike Tyson a jeho zlý pohled
Mike Tyson v obleku
7
Fotogalerie
frc
Ostatní
Začít diskusi (0)

Musí to být akce, která bude mít pět hvězdiček. Hlavním účelem blížící se návštěvy Mika Tysona v Praze (19.24. října) sice má být charita, ale šest dní jeho přítomnosti se ponese v luxusním duchu. Na boxerskou legendu čeká prezidentské apartmá a setkají se s ním zejména lidé, kteří mají moc a vliv.

Zaplatit si čas slavného boxera Mika Tysona není vůbec levná záležitost. Kolik bude stát jeho jeden den v Praze organizátoři tají. Nejdříve se mluvilo až o 19 milionech korun za den, ale pravdivá je mnohem nižší suma.

Tyson a jeho apartmáTyson a jeho apartmá • Barbora Reichová (Sport)

„Půjde o několik set tisíc dolarů denně,“ potvrdil Rey Karpf, Tysonův blízký přítel a jeden z hlavních organizátorů turné po Evropě a Asii, které odstartuje právě v české metropoli.

Cena dalších akcí je však známá. Například vstupenka na charitativní galavečer na Žofíně stojí od 15 do 25 tisíc korun, plánovaný trénink s Tysonem až dvojnásobek. Účelem je prý i to, aby byl co největší výtěžek z dobročinných projektů.



V nich se bývalý boxerský šampion angažuje i s legendárním Muhammadem Alim, proto má v plánu navštívit dětské oddělení v motolské nemocnici. Že přijel člověk, který si nejvíce slávy vydobyl v ringu, bude nejvíce vidět ve čtvrtek 21. října. To navštíví večer bojovníků s názvem Heroes Gate, kde jsou na programu i ultimátní zápasy MMA.

Hvězdný boxer se bude cítít jako domaHvězdný boxer se bude cítít jako doma • Barbora Reichová (Sport)

„Na ten se těším skoro nejvíc. Sice bych do takového souboje nikdy nešel, ale baví mě to sledovat,“ uvedl sám Tyson, jenž bude mít k dispozici i tým bodyguardů. „Ne proto, že bychom se báli, že mu bude chtít někdo ublížit. Spíše si myslím, že je potřeba chránit ostatní lidi před Mikem. Má vznětlivou povahu a rodina je to nejcennější, co má,“ upřesnil Karpf.

Aby se 44letý slavný host cítil v Praze co nejlépe, bude mít k dispozici prezidentské apartmá o rozloze 150 metrů čtverečních v hotelu Le Palais s výhledem na centrum města. Jedna noc zde vyjde na přibližne 47 tisíc korun.



Vedle toho pro něj bude pro hvězdného sportovce, který se dal před nedávnem na veganskou stravu, připraveno speciální menu, kde nechybí například dýňové lasagne se špenátem.

Přátelé. Díky manažerovi Reynovi Peteru Karpfovi se Praha může těšit na návštěvu kontrovezního boxera Mika TysonaPřátelé. Díky manažerovi Reynovi Peteru Karpfovi se Praha může těšit na návštěvu kontrovezního boxera Mika Tysona • Foto: Archív

Postaráno bude i o boxerovu manželku Lakihu Spicerovou, pro níž je připravena speciální akce. Ve všech obchodech v Pařížské ulici si podle organizátorů smí vybrat jednu věc zdarma.

Kromě plánovaného programu čeká Tysona i typicky česká výzva. „Pokusím se Mika přemluvit, aby vypil jedno pivo. Ale bude to těžký úkol, protože nový Mike se alkoholu vyhýbá,“ dodává manažer Karpf.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Všechny příspěvky z Isport.cz máte již zobrazené.
Vyberte si z nabídky nebo pokračujte na další články z jiných titulů.

Články z jiných titulů