26. května 2012 • 09:00

Komplexní přístroj pro zdraví a hubnutí - LYMFODRENÁŽ funguje dokonale!

Autor:
TOP VIDEA
V KURZU: Plzeň ukáže, kdo je pán. Bolka v Edenu nepropadne a radost Kováče?
Perfektní Mrázek! Český gólman vychytal střelce Anaheimu a po téměř třech letech si připsal čisté konto v NHL
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konečně komplexní přístroj pro zdraví a formování postavy. Lymfodrenáže likvidují tuk, podporují krevní oběh, napomáhají k celkové detoxikaci organismu, zlepšení metabolismu, zlepšení fyzické kondice a nabízí určitou prevenci proti nádorovým onemocněním. Pořiďte si lymfodrenážní stroj domů. Pořídíte ho na e-shopu www.SPORTNANETU.cz z neuvěřitelných 10 990korun!Nejúčinnější přístroj pro zdraví, krásu a hubnutí. Kompelxní očista těla a formování postavy. Vše v jednom přístroji.Foto Sportnanetu.cz

 

Kompletní detoxikace organismu, léčba celé řady nemocí. Vše pomůže léčit  jedinečný přístroj pro domácí lymfatické masáže s názvem Lymfodrenáž Q-1000 PLUS.

Stop únavě, nespavosti i celulitidě. Lymfodrenáž podpoří krevní oběh a lymfatický systém v oslabených či namáhaných částech rukou a nohou. Je skvělou prevencí proti tvorbě sraženin krve, zvětšených žil. Vyléčí křeče, bolesti nohou v těhotenství, zlepší artritidu, vyrovnává tlak. Navíc zajišťuje pružnou kůži. A co je pro většinu žen důležité, lymfatická masáž zlikviduje tuk.

Nejúčinnější přístroj pro zdraví, krásu a hubnutí. Kompelxní očista těla a formování postavy. Vše v jednom přístroji.Foto Sportnanetu.cz


Lymfatické masáže
podporují oběh krve a lymfatického systému. Opakovaným působením na svalové tkáně stupňovaným nafukováním a smršťováním masážních polštářů ve 4 krocích, léčí otoky a bolesti.

Technicky profesionálně zpracovaný přístroj Lymfodrenáž Q-1000 PLUS z vašeho pokoje snadno vytvoří léčebnou kliniku. Díky návodu a velmi snadnému intuitivnímu ovládání, zvládne používání tohoto přístroje opravdu každý. Udělejte si i Vy doma profesionální lymfatickou masáž.

Lymfodrenáž pomocí profesionálního přístroje Q-1000 je vhodná jako prostředek pro detoxikaci organismu, zlepšení imunity a prevencí proti vráskám nyní pořídíte za skvělou cenu 10.990 korun. Investice do vaší krásy a zdraví se vám vyplatí.

Nejúčinnější přístroj pro zdraví, krásu a hubnutí. Kompelxní očista těla a formování postavy. Vše v jednom přístroji.Foto Sportnanetu.cz

Trápí vás celulitida? Chcete zlepšit svůj krevní oběh? Potřebujete se rychleji zotavit ze zlomeniny nějaké končetiny? Pak je pro vás lymfodrenáž to pravé. Pokud ale nemáte čas docházet do rehabilitačních center či kosmetických salonů a nechce se vám platit desetitisíce za opakované kůry, máme pro vás řešení. Přístroj Q-1000 pro lymfodrenáž je investicí, která se Vám bohatě vrátí.

 

Špičkový lymfodernážní přístroj nakupujte ZDE.Články odjinud


Články odjinud