14. března 2017 • 06:00

Tohle jsou nejlepší parťáci! Chlupatí sportovci v galerii aplikace Superlife

Autor:
TOP VIDEA
TOP MOMENTY: Smoleňák řádil po návratu, zmar Sparty a parádní fair play TOP MOMENTY: Smoleňák řádil po návratu, zmar Sparty a parádní fair play
Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stojí při vás, doprovázejí sportovní výkony i odpočinkové procházky. Nejedna výzva už byla pokořena našimi nerozlučnými chlupatými kamarády. Fotogalerie sportovní aplikace Superlife se více a více plní fotkami vašich psích mazlíčků. Motivují k pohybu, potěší na výletech a procházkách a klidně si s vámi i zaběhají. Podívejte se chlupaté sportovce, jak je zachytili jejich majitelé, uživatelé aplikace Superlife.

Soutěž NejPes 2017

Od podzimu má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Veča Procházková - krásná procházka
Veča Procházková - krásná procházka

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze