5. července 2017 • 10:08

Ledově vychlazený Superlife. Do sportovních výkonů se vloudilo slunce a vedro

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání
Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Léto je tady. Do sportovních výkonů se vloudila pořádná dávka slunce a vedra.  Jak se s tím vypořádali uživatelé aplikace Superlife? Někdo vyběhl na vrcholky hledat zbytky sněhu, jiný vyrazil sportovat k vodě a někdo vsadil na klasiku – vychlazené pivo nebo kornout zmrzliny. Pojď se v galerii osvěžit s námi.Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Lukáš Němec - V. Tatry - Krivaň 2493 a Sedielkova Kopa 2061
Lukáš Němec - V. Tatry - Krivaň 2493 a Sedielkova Kopa 2061

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze