Anni Friesinger – sexy soupeřka Sáblíkové | iSport.cz
28. prosince 2008 • 04:59

Anni Friesinger – sexy soupeřka Sáblíkové

Autor: rk
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Žezlo nejrychlejší závodnice sice pozvolna předává Martině Sáblíkové, titul královny krásy mezi rychlobruslařkami jí však jen tak někdo nesebere.Němka Anni Friesinger (31), dvojnásobná olympijská vítězka a třináctinásobná mistryně světa, už pózovala třeba i pro prestižní magazín Maxim.

Teď si ale od role modelky odpočine. Čekají ji jiné starosti – vdavky! Svatbu plánuje s přítelem a nizozemským rychlobruslařem Idsem Postmou. „Na olympiádu do Vancouveru už jako slečna Friesinger nepojedu,“ slíbila zapřísáhlá katolička.

Anni Friesinger
Anni Friesinger


„Vyfotit jsem se nechala, ale na fotkách není nic, co by bylo pohoršující. Mám své hranice,“ tvrdí Friesinger, která pozvolna plánuje konec kariéry. „V roce 2010 by to bylo ideální. Do té doby budu ale makat a pak se uvidí. Poradím se i s manželem, tedy budoucím,“ smála se.

 
Články odjinud


Články odjinud