TOP 10 partnerek českých fotbalistů | iSport.cz
5. března 2009 • 16:55

TOP 10 partnerek českých fotbalistů

Autor: spo
TOP VIDEA
Hovorka a Holeš ve Slavii: Konkurence pro Coufala a náhrada za Ngadea? Hovorka a Holeš ve Slavii: Konkurence pro Coufala a náhrada za Ngadea?
Na tréninku s elitním koulařem Tomášem Staňkem. Kolik uzvedne na bench? Na tréninku s elitním koulařem Tomášem Staňkem. Kolik uzvedne na bench?
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Jsou slavní! Střílejí góly (nebo jim zabraňují), v garážích mají nablýskaná fára a v prosvětlených vilách úžasné sexykočky. A právě o jejich půvaby tady jde. Náš server pro vás vybral 10 nejžhavějších partnerek českých fotbalistů!10. Martina Čechová
Sympatická ochránkyně krbu v domě brankáře slavné Chelsea. Jejím velkým koníčkem je aerobic miluje psy – a pochopitelně hlavně Petra a jejich dvě malinké ratolesti.

Martina Čechová chodí ráda na kávuMartina Čechová chodí ráda na kávuFoto Pavel Rakušan

9. Hedvika Kollerová
Slečna Kaňková kdysi pracovala na jablonecké pobočce jedné sázkové kanceláře a tam potkala fotbalistu Pavla Horvátha. Byla svatba veliká, ale pak přišel rozvod – a Hedvika nakonec skončila v náručí dobrotivého obra Jana Kollera (Samara).

Hedvika Kollerová se svým manželem fotbalistou Janem.Hedvika Kollerová se svým manželem fotbalistou Janem.Foto Pavel Mazáč SPORT

8. Veronika Mlaskačová
O něčem takovém sní miliony dívek na celém světě. Její přítel Luboš Kalouda (CSKA Moskva) ji o ruku požádal tak veřejně, že už to veřejněji ani nešlo: v živém vysílání jednoho brněnského rádia! A když se moderátor chvíli nato dovolal i Veronice, řekla na tu nabídku: Ano!

Budoucí manželé KaloudoviBudoucí manželé KaloudoviFoto Archív Sportu

 

7. Lucie Grygerová
Obránce Juventusu Zdeněk Grygera má doma usměvavou kouzelnou vílu s vlasy připomínajícími zlatou přízi. S Radkou Medkovou a manželkou stopera Lazia Davida Rozehnala nedávno nafotily celý kalendář.

Grygerovi u sebe doma.Grygerovi u sebe doma.Foto Denisa Hamerníková BLESK

6. Michaela Šachlová
Bystrá a inteligentní partnerka Tomáše Sivoka pochází z jižních Čech a s urostlým stoperem už prošla nejednu štaci. Chvíli spolu žili v italském Udine, teď poznávají krásy Orientu, protože Tomáš hraje za Besiktas Istanbul. Jejich společný koníček je jasný: móda a všechno, co s ní souvisí.

Tomáš Sivok se svoji přítelkyní Míšou.Tomáš Sivok se svoji přítelkyní Míšou.Foto Michal Beránek SPORT

5. Jana Jankulovská
Loni dala Marku Jankulovskému, krajnímu obránci AC Milán, k jeho třicátinám neobvyklý dárek. Nafotila pro něj sérii snímků v erotickém prádle – a když se ty fotky dostaly ven, byli z toho všichni paf. To je dračice, co říkáte, vážení!

Jana JankulovskáJana JankulovskáFoto INT

4. Radka Kocurová
Na Nově předpovídá počasí, věřme, že Tomáši Rosickému už brzy předpoví i úspěšný návrat na trávníky v barvách Arsenalu. Někdejší vicemiss výborně vychází s budoucí tchyní, paní Rosickou. To se každé nevěstě nepoštěstí!

Tomáš Rosický se se svou přítelkyní seznámil na jednom představení nových dresů pro českou reprezentaci. A už spolu vydrželi.Tomáš Rosický se se svou přítelkyní seznámil na jednom představení nových dresů pro českou reprezentaci. A už spolu vydrželi.Foto David Kundrát BLESK

3. Tereza Franková
Co ta už si s divočákem Barošem užila! Ale co se přestěhovali do Istanbulu, kde Milan střílí góly za Galatasaray, všechno klape, jak má. Dívka s nádhernou postavou a výstavním poprsím moc touží po tom, aby s Milanem přivedli na svět děťátko.

Fotbalový útočník Milan baroš při vyhlášení Fotbalista roku se svou přítelkyní Terezou Frankovou.Fotbalový útočník Milan baroš při vyhlášení Fotbalista roku se svou přítelkyní Terezou Frankovou.Foto Pavel Mazáč SPORT

2. Michaela Ochotská
Cílevědomá rodačka z Bruntálu má za sebou a nejspíš i před sebou pohádkovou kariéru. Poprvé jsme ji zaznamenali jako Edinu v Pojišťovně štěstí, teď ji zná celý národ jako moderátorku Televizních novin na Nově. A Tomáš Ujfaluši z Atlétika Madrid ji zná ještě mnohem blíž než všichni ostatní...

Michaela OchotskáMichaela OchotskáFoto Jan Tůma, Jakub Ludvík, TV Nova, abl

1. Klára Medková
Bývalá vicemiss a partnerka stopera West Hamu United přivedla ve středu na svět malého Radka Kováče! Čeští Beckhamovi tvoří opravdu dokonalý pár, uznejte sami! O šťastné události čtěte víc zde »

Klára Medková a Radoslav KováčKlára Medková a Radoslav KováčFoto abl


Budoucí manželé Kaloudovi
Budoucí manželé Kaloudovi


A jak to vidíte vy? Srovnali byste tuhle desítku jinak? Nebo byste do ní zařadily úplně jiné krasavice? Napište nám to! Zapojte se pod tímto článkem do diskuse!

Témata:  sport, fotbal, střípky, bulvár
 
Články odjinud


Články odjinud