8. srpna 2009 • 18:00

Rosický a Kocurová: Za rok svatba!?

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Podívejte se, jak by mohl stadion Bohemians vypadat v budoucnosti Podívejte se, jak by mohl stadion Bohemians vypadat v budoucnosti
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rok a půl si nekopl do míče. Teď je záložník Arsenalu Tomáš Rosický zase zraněný. Pofoukat bolístky proto letí do Londýna přítelkyně Radka Kocurová (28). Televizní rosnička mu jistě sdělí i překvapivou předpověď: "Miláčku, za rok bude svatba!"Kocurová, která na Nově moderuje počasí, totiž byla včera okouknout vdavky kamarádky Lucie Váchové (Miss ČR z roku 2003 řekla ANO jachtaři Davidu Křížkovi).

Když nevěsta za hlavu hodila mezi neprovdané slečny kytici, čapla ji právě partnerka Rosického. A jak se říká, která dívka pugét chytí, do roka se vdá.

„Do roka a do dne? No, uvidíme,“ smála se Radka, která je nejlepší kamarádkou Váchové.

Lucie Váchová právě hází kytici a... chytá ji Kocurová!
Lucie Váchová právě hází kytici a... chytá ji Kocurová!

A Lucie jí prý hodila kytici schválně. „Měly jsme to domluvené,“ přiznala Kocurová, které však kytka vzápětí upadla. „Takže nevím, jestli to s tím pořekadlem platí...“

O potížích Tomáše však Radka moc mluvit nechtěla.

„Nezlobte se, je to příliš čerstvé. Ale jako správná žena se o něho budu samozřejmě starat a za pár dní už budeme spolu v Anglii,“ prozradila, že brzy odletí svého nemocného přítele povzbudit.

Tomáš Rosický se jen z Londýna může smát...Tomáš Rosický se jen z Londýna může smát...

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze