19. srpna 2009 • 14:04

Superstřelec Jermain Defoe: Policisté jsou rasisti!

Autor: INT, val
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Play off! Trash talk, polobozi v bráně. Kdo je dnes monstrum jako Dopita?
Další řádění Pastrňáka! Gólmanovi nedal šanci, navíc asistoval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbalový superstřelec Jermain Defoe už má plné zuby policistů. Jen pár dnů poté, co byl mylně zatknut se svým Range Roverem a musel přenocovat na policejní stanici, ho strážníci znovu zastavili. Defoe je viní z rasistického jednání!Kanonýr britského Tottenhamu a reprezentant Anglie Jermain Defoe viní policii z obtěžování. Hvězdný fotbalista byl zastaven ve svém černém Ferrari F430, za bezmála 5 milionů korun, a to pouhé tři dny poté, co fotbalista veřejně oznámil, že zažaluje policii, která ho minulý měsíc neoprávněně zatkla.

Podle policie byl Defoe údajně nezpůsobilý k řízení. Musel tak přenocovat na policejní stanici, dokud vyšetřovatelé nedospěli k závěru, že chyba je na jejich straně. To fotbalistu vytočilo a zažaloval je!

Tři dny na to, byl dvacetišestiletý klenot Tottenhamu opět zastaven a kontrolován. Vše ale bylo v pořádku a fotbalový útočník mohl v jízdě dál pokračovat. Defoe si ale myslí, že se nejedná o běžné kontroly, ale vše má rasistický podtext.

Defoe byl zastaven na cestě od své matky, jen pár hodin poté, co jeho tým senzačně porazil v prvním kole Premier League Liverpool.

Policisté tvrdí: "Jednalo se o běžnou akci zaměřenou na zadržení zlodějů luxusních aut."

Jenže Defoeho právník vše vysvětloval pro londýnský server Standard trochu jinak: "V lepším případě je to všechno trapný zmatek, ale v tom horším, jde o něco mnohem vážnějšího. Možná se mému klientovi mstí a úmyslně ho obtěžují. Nebyl tam jediný důvod, aby ho policie musela zastavit."

 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud