Proutník Tiger Woods: Zkolabovala jeho tchýně | iSport.cz
9. prosince 2009 • 06:00

Proutník Tiger Woods: Zkolabovala jeho tchýně

Autor: INT
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Série skandálů golfové jedničky Tigera Woodse (33) se nezastaví! Středem zájmu se opět stal jeho dům. V dnešních ranních hodinách z něj totiž odváželi na nosítkách neznámou ženu. Podle amerických médií jde o Tigerovu tchýni."V půl třetí ráno byla k domu pana Woodse zavolána sanitka," řekla agentuře AP mluvčí floridské záchranné služby, aniž by sdělila o koho jde.

Záběry televize Fox News ukazují ženu s blond vlasy připoutanou k nosítkám, kterou zdravotníci nakládají do sanitky. Manželka Elin to však nebyla. Ta už se po po posledních událostech i s dětmi z Woddsova domu odstěhovala.

Americká agentura TMZ píše, že žena na nosítkách je Barbro Holmbergová, Tigerova tchýně. Ta si podle všeho stěžovala na bolesti břicha.

Trable Woodse: Alkohol, pornoherečka a rodina
Milenka byla po sexu s Woodsem jako kus hadru
Tiger měl rád perverzní sex, promluvila milenka
VIDEO: Co namluvil Woods milence na záznamník
Woods zaplatil manželce, aby s ním zůstala!

Kolem třetí hodiny ranní byl na linku 911 ohlášen tísňový hovor ze sídla Tigera Woodse. Když záchranka dorazila na místo, neznámá žena odmítla transport do nemocnice. Lékaři však usoudili, že žena je v ohrožení života a nutně potřebuje první pomoc. Odvezli ji tedy do orlandské nemocnice.

Chvíli na to vyjel z domu Tigera Woodse i černý Cadillac s podobnou poznávací značkou jako mělo Woodsovo havarované auto. Zastavilo až před nemocnicí. Ve vozu seděla kromě muže i blonďatá žena. Svědci tvrdí, že se jednalo o Elin, manželku Tigera Woodse. Zprávu přinesl britský The Sun.

Matka Elin, švédská politička Barbro Homberg, trávila v posledních dnech čas v přítomnosti své dcery Elin v jednom z domů na Floridě.


Woodsova manželka Elin opustila muže a tvrdí:
Před nehodou pil!

Pil a k tomu zobal prášky?! Elin Nordegren (29), manželka Tigera Woodse (33), v policejní zprávě přiznala, že její muž během dne, kdy naboural do stromu, popíjel alkohol. Elin se prý kvůli Tigerovým nevěrám odstěhovala z domu, navíc si pořídila rezidenci ve Švédsku. Dala za ni 35 milionů korun!

Že Woods řídil pod vlivem alkoholu, mu nikdo nedokázal. Policisté se ho sice snažili třikrát předvolat k výslechu, ale on to nikdy neakceptoval. Asi dobře věděl proč! Nejmenovaná svědkyně podle TMZ.com v policejní zprávě uvedla, že řidič během dne konzumoval alkohol, což mohlo k autonehodě vést.

„Také měl předepsané léky Ambien (na spaní) a Vicatin (proti bolesti). Po bouračce jsem lékařům tabletky odevzdala,“ řekla vyslýchaná žena, kterou však byla stejná osoba, jaká Tigera vytáhla z nabouraného auta.

Z toho vyplývá, že šlo o golfistovu manželku Elin. Matka dvou Tigerových dětí ale nevěry nemůže překousnout a má všeho dost! Podle floridských deníků prý už »milovaného « manžela opustila.

Manželka Elin Nordegren se s dětmi odstěhovala od golfisty Tigera Woodse.
Manželka Elin Nordegren se s dětmi odstěhovala od golfisty Tigera Woodse.


Kde nyní žijí dcera Sam a syn Charlie Axela, není známo. Elin ale myslí na zadní vrátka. Údajně si koupila dům v rodném Švédsku na ostrově nedaleko Stockholmu, za který utratila přes 35 milionů korun! Nevěrný golfista teď má plnou hlavu starostí a jeho pád ze společenského vrcholu je nezadržitelný!

K milostným aférkám se totiž dosud přihlásilo sedm žen. On se ale k žádné nepřiznal. „Vím, že jsem zklamal svoji rodinu a nechoval se tak, jak si zaslouží,“ kál se Woods v oficiálním prohlášení. Víc nic neřekl a mlčky čeká, co se bude dít dál.

Tchyně skončila v nemocnici!
Kolem nejlepšího golfisty Tigera Woodse (33) se dějí věci! Další skandál se udál v noci z pondělí na úterý, když v jeho domě na Floridě zkolabovala golfistova tchyně Barbro Holmberg.

Ta pak byla s bolestmi žaludku převezena do nemocnice. Těsně za sanitkou, která v ranních hodinách převážela tchyni do nemocnice, prý dorazila v černém cadillaku i Tigerova manželka Elin.

„O půl třetí ráno nám z domu pana Woodse volali, že někdo potřebuje lékařskou pomoc,” řekl ředitel nemocnice Health Central ve floridském městě Occoee.

Vstoupit do diskuse
2
Články odjinud


Články odjinud