5. března 2010 • 15:00

Šance pro Woodse. Ellin se chce vrátit domů

Autor:
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
LIGOVÉ STŘIHY: Hapal trefil, kam se Stanciuem. V derby moc taktiky nebylo LIGOVÉ STŘIHY: Hapal trefil, kam se Stanciuem. V derby moc taktiky nebylo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tiger Woods se vydal na správnou cestu. Alespoň podle jeho manželky Ellin, která nyní zvažuje, že mu dá ještě jednu šanci a chystá se vrátit domů!Třicetiletá švédská kráska teď bydlí v pronajatém domě poblíž jejich manželského sídla.

Woods se kaje a prosí: Odpusťte mi »

Tam se odstěhovala po propuknutí obří aféry nejlepšího golfisty světa, při které vyplavalo na povrch, že Woods byl své manželce nevěrný minimálně s dvanácti ženami.

Tiger Woods se objímá se svou matkou Kultidou (vlevo)
Tiger Woods se objímá se svou matkou Kultidou (vlevo)


"Poprvé teď opravdu vážně přemýšlí o tom, že by se vrátila," řekl deníku The Sun zdroj z Ellinina okolí. "Cítí, že se opravdu snaží změnit a svých činů lituje," dodává.

Woods strávil několik týdnů v lékařském zařízení, kde se věnoval léčbě své sexuální závislosti, v posledním týdnu pak s Ellin absolvovali několik sezení v manželské poradně.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, golf, woods
 Klasická verze
Mobilní verze