Lukáč o milence: Musím přeci žít dál | iSport.cz
6. srpna 2010 • 04:00

Lukáč o milence: Musím přeci žít dál

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
9
TOP VIDEA
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kdo by to před devíti měsíci čekal. Vincent Lukáč (56), legenda československého hokeje, tehdy pohřbil svoji ženu a vypadal jako zlomený muž, kterého drží při životě jen touha potrestat viníky smrti milované Evy (†55), jež podlehla prasečí chřipce. Jenže teď je všechno jinak - z Lukáče se stal poslanec, má nového bavoráka s osobním šoférem a hlavně mladou milenku.Svůj románek s neznámou mladou ženou přiznal až poté, co deník Plus jeden deň zveřejnil jejich fotografie, na kterých se při procházce Bratislavou objímali a pusinkovali. "Nebudu komentovat svoje soukromí, ale je to pravda a není na tom nic špatného," prohlásil stříbrný medailista z olympiády v Sarajevu. "Musím přeci žít dál," dodal.

Totožnost své lásky Lukáč sice úzkostlivě tají, ale prozradil, že má slabost pro mladší ženy. "I když jsem měl manželku, nikdy jsem se nestyděl za nějakou ohlédnout," cituje ho server Pluska.sk.

Dvojnásobný mistr světa usedl do poslanecké lavice v dresu Slotovy národovecké SNS a svůj nový status si pořádně užívá. Mladá milenka, lukrativní místo v parlamentu, nový bavorák s řidičem...

Legendární hokejista Vincent Lukáč si půl roku po smrti manželky našel milenku
Legendární hokejista Vincent Lukáč si půl roku po smrti manželky našel milenku

Dobrou náladou hýřil Lukáč i v den, kdy novináři odhalili jeho vztah s milenkou. Ráno vyšel s úsměvem ze svého poslaneckého bytu v širším centru Bratislavy, nechal si od řidiče uvázat kravatu a dovézt do parlamentu.

Jeho kolegové nechtěli románek nijak komentovat. "Je to jeho soukromá věc, ale každý člověk má svůj osud napsaný od Pána Boha a musíme to respektovat," řekl Plusce národovec Rafael Rafaj.

Vstoupit do diskuse
9
Články odjinud


Články odjinud