Pálffyová už opustila manžela: Cítím se líp! | iSport.cz
9. listopadu 2010 • 14:45

Pálffyová už opustila manžela: Cítím se líp!

Autor: bko
TOP VIDEA
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Se svou tříletou dcerkou Saskií se učí žít samy. Andrea Pálffy-Belányiová (33), manželka nejslavnějšího slovenského hokejisty, už se zase usmívá. Nedávno opustila svého nevěrného muže Žigmunda Pálffyho (37) a teď žije sama v bytě v centru Bratislavy."Cítím se už líp," řekla slovenskému deníku Plus jeden den. Bývalá moderátorka se stále ještě vzpamatovává z šoku, který ji svou aférkou s rozvedenou právničkou připravil hvězdný Žigo.

Jestli už se s hokejistou rozvedla, ovšem tají. "K tomu nic neprozradím," řekla pouze. Andrea se nedávno nastěhovala do luxusní novostavby v centru Bratislavy a nové bydlení si nemůže vynachválit.

Noví sousedé se jí prý totiž stali psychickou oporou. "Hlídají, kdo se pohybuje v blízkosti našeho domu," pochvaluje si.

Luxusní čtvrť nad Hradem, kde se nachází nový Andrein byt
Luxusní čtvrť nad Hradem, kde se nachází nový Andrein byt

Krásná černovláska obětovala svoji kariéru hlasatelky televizních zpráv společnému životu s Pálffym.

"Byla jsem moderátorkou zpravodajství, ale potom jsem vystupovala jako manželka Žiga Pálffyho. Je to směšné. Člověk něco dělá, a když si najde známějšího partnera, najednou už je jen partnerem," postěžovala si Belányiová před časem časopisu Emma.

Teď občas moderuje nějakou společenskou akci, ale jinak vše podřizuje malé Saskii. I když prý nevylučuje ani návrat na televizní obrazovky. "Už jsem něco plánovala, ale některé plány nevyšly," přiznala.

 
Články odjinud


Články odjinud