Otec udal trenérku (42), která žije s jeho synem (14) | iSport.cz
10. listopadu 2010 • 15:25

Otec udal trenérku (42), která žije s jeho synem (14)

Autor: bko
Slovenská trenérka Renata C. měla milostný poměr se svým svěřencem
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola
Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rakousko žije soudním procesem s trenérkou házené Renatou C. (42), která má sexuální vztah se svým svěřencem (14). První sexuální kontakty měla ale tahle nesourodá milenecká dvojice v momentě, kdy chlapcovi bylo ještě třináct, což už je v Rakousku trestné. Matce dvou dětí tak hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.Až u soudu vyšlo najevo, že žena není Slovenka, jak se původně psalo, ale pochází z Chorvatska a je dokonce ještě o dva roky starší - 42 let.

Trenérka se ocitla před soudem až po intervenci otce házenkářského talentu z Wiener Neustadtu. Jeho matka proti vztahu nic neměla a s Renatou C. se dokonce přátelila. Jenže když se o tajné lásce dozvěděl Stefan U. (42), který s rodinou nežije, vše se odhodlal nahlásit policii.

"Ona ho okradla o bezstarostné dětství. Představte si, kdyby to byl čtyřicetiletý chlap se třináctiletou holkou," vysvětluje, proč se v očích svého syna musel stát zrádcem. „Chlapec už nikdy nepozná první něžnou lásku se svými vrstevníky,“ dodává.

Syn ho prý zatratil a nechce s ním nic mít, protože svou trenérku stále miluje. A doufá, že nepůjde do vězení. „Myslí si, že chci zničit jeho lásku. Snad ho získám zpět. Stále se mu snažím vysvětlit, proč jsem to musel udělat,“ pokračuje Stefan U.

Ve Wiener Neustadtu začal ve středu po poledni soudní proces, který bude muset určit, jaká je vina trenérky. Kdyby se sexuálním stykem počkala do čtrnáctých narozenin svého svěřence, podle zákona by bylo všechno v pořádku.

 
Články odjinud


Články odjinud