11. ledna 2011 • 16:00

Neumannová: Chtěli jsme rozhovor, utekla jako uličnice!

Autor:
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Blesk ještě před Vánoci učinil štědrou nabídku. Pokud mu Kateřina Neumannová (37), šéfka libereckého lyžařského šampionátu, který skončil dluhem 108 milionů, poskytne rozhovor, dá věřitelům 50 tisíc korun. Jelikož olympijská vítězka na výzvu nereagovala, rozhodli jsme se ji oslovit přímo. Nutno říct, že nás výsledek nedělního setkání nad sjezdovkou Alpe Cermis nepřekvapil...Padesát tisíc korun, které nabízíme, jsou z hlediska celkové výše dluhu zanedbatelnou částí.

Přesto i námi oslovení věřitelé potvrdili, že by se jim takový obnos hodil, protože už ani nevěří, že by peníze od pořadatelů MS, které vedla Neumannová, dostali zpět.

A tak jsme se rozhodli Katce osobně předat dopis, v němž ji prosíme o vyjádření.

Jelikož se Neumannová zúčastnila závodu, který předcházel závěrečné etapě Tour de Ski, vybrali jsme pro setkání toto místo.

Když zaměstnankyně ministerstva obrany, která do Itálie přijela pod dohledem svého nejvyššího nadřízeného ministra Alexandra Vondry, odložila oblíbené červené víno a opustila VIP prostory, požádali jsme ji o chvilku času.

Redaktor Blesku se snaží Kateřině Neumannové předat dopis s nabídkou odměny za rozhovor
Redaktor Blesku se snaží Kateřině Neumannové předat dopis s nabídkou odměny za rozhovor

Jenže stačilo se představit a Neumannová prohodila: „Tak to ne,“ a vzala »přezkáče« na ramena. Od redaktora Blesku prchla jako malá uličnice a ukryla se na tribuně pro VIP hosty.

Pomoc věřitelům, kterou slibovala v dopise rozeslaném médiím minulý týden, se zřejmě nekoná.

Blesk však neláme nad Neumannovou hůl, a proto jí dává ještě jednu šanci.

Když odmítla osobní předání, dopis jí zašleme na její emailovou adresu a doufáme, že se od ní konečně dozvíme, jestli chce pomoct věřitelům, nebo ne. Zatím se zdá, že na ně kašle...

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze