11. ledna 2011 • 16:00

Neumannová: Chtěli jsme rozhovor, utekla jako uličnice!

Autor:
TOP VIDEA
ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková
Třinec - Litvínov: Adamský to udělal nádherně a poslal Oceláře do vedení, 3:2 Třinec - Litvínov: Adamský to udělal nádherně a poslal Oceláře do vedení, 3:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Blesk ještě před Vánoci učinil štědrou nabídku. Pokud mu Kateřina Neumannová (37), šéfka libereckého lyžařského šampionátu, který skončil dluhem 108 milionů, poskytne rozhovor, dá věřitelům 50 tisíc korun. Jelikož olympijská vítězka na výzvu nereagovala, rozhodli jsme se ji oslovit přímo. Nutno říct, že nás výsledek nedělního setkání nad sjezdovkou Alpe Cermis nepřekvapil...Padesát tisíc korun, které nabízíme, jsou z hlediska celkové výše dluhu zanedbatelnou částí.

Přesto i námi oslovení věřitelé potvrdili, že by se jim takový obnos hodil, protože už ani nevěří, že by peníze od pořadatelů MS, které vedla Neumannová, dostali zpět.

A tak jsme se rozhodli Katce osobně předat dopis, v němž ji prosíme o vyjádření.

Jelikož se Neumannová zúčastnila závodu, který předcházel závěrečné etapě Tour de Ski, vybrali jsme pro setkání toto místo.

Když zaměstnankyně ministerstva obrany, která do Itálie přijela pod dohledem svého nejvyššího nadřízeného ministra Alexandra Vondry, odložila oblíbené červené víno a opustila VIP prostory, požádali jsme ji o chvilku času.

Redaktor Blesku se snaží Kateřině Neumannové předat dopis s nabídkou odměny za rozhovor
Redaktor Blesku se snaží Kateřině Neumannové předat dopis s nabídkou odměny za rozhovor

Jenže stačilo se představit a Neumannová prohodila: „Tak to ne,“ a vzala »přezkáče« na ramena. Od redaktora Blesku prchla jako malá uličnice a ukryla se na tribuně pro VIP hosty.

Pomoc věřitelům, kterou slibovala v dopise rozeslaném médiím minulý týden, se zřejmě nekoná.

Blesk však neláme nad Neumannovou hůl, a proto jí dává ještě jednu šanci.

Když odmítla osobní předání, dopis jí zašleme na její emailovou adresu a doufáme, že se od ní konečně dozvíme, jestli chce pomoct věřitelům, nebo ne. Zatím se zdá, že na ně kašle...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze