Ronaldo chystá svatbu!? Irina už zkouší šaty | iSport.cz
10. května 2011 • 13:50

Ronaldo chystá svatbu!? Irina už zkouší šaty

Autor: gam
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola
Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hvězdný útočník Realu Madrid Cristiano Ronaldo se bude zřejmě brzy ženit! Nahrává tomu fakt, že jeho krásná přítelkyně Irina Shayk (25) si zkoušela svatební šaty. Navíc se už dlouho spekuluje, že pár spolu čeká dítě.Irina s Ronaldem chodí už rok a svatba by byla jasným vyústěním jejich vztahu. Navíc, pokud je Irina těhotná, přišel by potomek do úplné rodiny, což by si jistě přál i Ronaldo. Ten si nemohl vybrat lepší kost.

Ruská modelka všechny okouzlila při příležitosti módního týdnu v Barceloně. Její kamarád a zároveň návrhář ji poprosil, aby byla hlavní hvězdou jeho přehlídky svatebních šatů.

Irina ihned souhlasila a roli nevěsty si náležitě užívala. Tak co Ronaldo, kdy to dokopeš až ke svatbě?

Irina s Ronaldem, který hraje za Real Madrid a je nejdražším hráčem v historii fotbalu, spolu chodí od začátku loňského roku.

Jejich program je tak nabitý, že se vidí málokdy. Naposled si užívali společné chvíle na finále madridského turnaje mezi Novakem Djokovičem a Rafaelem Nadalem (7:5 a 6:4).

Irina Shayk si už vyzkoušela svatební šaty. Kdy uspořádá velkolepou svatbu s Cristianem Ronaldem?
Irina Shayk si už vyzkoušela svatební šaty. Kdy uspořádá velkolepou svatbu s Cristianem Ronaldem?

 
Články odjinud


Články odjinud