Giggsova prsatá milenka: Chtějí mě zabít! | iSport.cz
27. května 2011 • 14:30

Giggsova prsatá milenka: Chtějí mě zabít!

Autor: Patrik Vacek (Blesk)
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
Fotbalista Švancara v pořadu TIKI TAKA: žádost o ruku přímo před kamerami
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teď svého úletu hodně lituje. Modelka Imogen Thomas (28) svedla slavného fotbalistu Manchesteru United Ryana Giggse (37) a v Anglii tím vyvolala obrovský poprask. Denně nyní její profil na internetové nesociální síti Twitter zaplavují sprosté vzkazy, a dokonce jí někdo po telefonu vyhrožuje smrtí!Blesk.cz

Už to nemohla unést a zhroutila se. Zoufalá modelka Thomas ve středu v noci zavolala po jednom z drsných telefonátů policii. Tak moc se bála o život.

„Ten člověk, co mi volal, říkal, že jsem zku*vena děvka a že mě zabije. Bylo to strašné,“ vzlykala zhroucená Imogen.

Další výhrůžka dokonce směřovala i na její nejbližší. „Prý se stane něco hnusného i mé rodině, a chtějí abych tak trpěla. Mám o ně velký strach,“ řekla prsatá kráska, která se s Giggsem tajně scházela přes půl roku.


Policie nyní vyšetřuje, kdo za tvrdými slovními útoky stojí. Podle britských médiích jde hlavně o naštvané fanoušky Manchesteru United, kteří Imogen viní z toho, že před zítřejším finále Ligy mistrů proti Barceloně rozhodila sexuální aférkou s Ryanem Giggsem atmosféru v celém týmu.

Naštvaní by ale měli být především fandové na ikonu Rudých ďáblů. Giggs totiž Imogen sbalil a pak vymyslel plán, že si ji vždy propašuje na hotelový pokoj při venkovních zápasech United, aniž by někdo z okolí o záletech věděl. Teď čelí veřejnému zostuzení za to, že podvedl manželku Stacey a zradil i své dvě děti.

Imogen Thomas (28) svedla slavného fotbalistu Manchesteru United Ryana Giggse (37)
Imogen Thomas (28) svedla slavného fotbalistu Manchesteru United Ryana Giggse (37)

 
Články odjinud


Články odjinud