9. července 2011 • 13:06

Nechodí diváci? Rusky budou hrát v bikinách!

Autor:
TOP VIDEA
Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Že ženy fotbal dnes nehrají o moc hůře než muži, toho už si všimnul snad každý. Současné mistrovství světa v Německu ukazuje, že v technice ani rychlosti dívky za svými mužskými protějšky takřka nezaostávají. A rozhodně o dost méně simulují. "Jen kdyby neměly ty plandavé dresy," napadlo jistě nejednoho fanouška při sledování zápasů. Pánové, pozor! Zdá se, že i tento problém by mohl být brzy vyřešen...Ženský fotbalový tým FC Rossijanka patři k ruské elitě. Od svého založení v roce 1990 dokázala jeho děvčata ligu vyhrát celkem třikrát a pohár dokonce pětkrát. Nic to ale není platné, moskevský tým má neustále problémy s nedostatkem diváků. Fotbalistky teď vymyslely originální řešení - příští utkání odehrají v bikinách!

"Jsme v Rusku nejlepší a nikdo nás přitom nezná," vadilo trenérce Taťáně Jegorovové, která změnu oblékání navrhla. "Je to dobrý nápad, naše holky jsou krásné, skvělé sportovkyně a chtějí vyhrávat," vysvětlovala.

Rusky navíc slíbily, že pokud jejich nahota pomůže zvýšit prodej lístků, budou v bikinách hrát pořád. Už se také těšíte na rohové kopy, kterým vždy předchází tahání za dres?

Bránění skluzem hned získává nový rozměr
Bránění skluzem hned získává nový rozměr

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, bikini, fotbal, rossijanka
 Klasická verze
Mobilní verze