9. července 2011 • 17:25

Misska Chmelířová si tajně vzala hokejistu

Autor:
Chmelířová a Procházka spojili své životy v manželském svazku
TOP VIDEA
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vicemiss ČR 2007 Veronika Chmelířová (24) se vdala! Za muže si v pečlivě utajeném obřadu vzala hokejistu Milana Procházku (34). Ten před dvěma lety získal extraligový titul s Karlovými Vary a dnes hraje za Chomutov.Obřad, o kterém se média vůbec neměly dozvědět, proběhl v sobotu ve znojemském kostele sv. Mikuláše. Nevěsta byla oblečená v dlouhých bílých šatech, které si dovezla ze Španělska.

Snubní prstýnky si manželé nechali vyrobit z bílého zlata. Nevěstin je dokonce ozdoben diamantem. Po svatbě následovala klasická hostina.

"Plánujeme velkou svatbu, protože oba máme hodně příbuzných a kamarádů. Ve Znojmě proto, že jsem se tady narodila a máme tady nejkrásnější kostel," prozradila už v dubnu Blesk.cz sama Veronika.

Chmelířová byla s Procházkou zasnoubená od loňského Štědrého dne. Hokejista ji tehdy romanticky požádal o ruku při procházce, před vánočním stromem na znojemském náměstí.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze