První foto: Kuk, já jsem Harper Seven Beckham | iSport.cz
18. července 2011 • 04:59

První foto: Kuk, já jsem Harper Seven Beckham

Autor: Pavel Krejča
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Rousek vs. Forman. Kdo víc ví o sparťanské kabině? SE SIMONOU: Rousek vs. Forman. Kdo víc ví o sparťanské kabině?
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak to je ono. V současnosti nejsledovanější miminko na světě, Harper Seven – první dcera manželů Davida (36) a Victorie (37) Beckhamových, která se narodila minulou neděli. Snímek slavného fotbalisty s nejmladším ze čtyř dětí umístila na internet jeho manželka. Záložník Los Angeles Galaxy už si její jméno nechal našít na kopačky.879570:full:true:true:true

Victoria, někdejší členka skupiny Spice Girls, vyfotila svého muže, jak něžně drží holčičku v náručí a dotýká se jí nosem. Snímek nazvala Tatínkova malá holčička.

Beckham, bývalá hvězda Manchesteru United a anglické reprezentace, konečně utnul spekulace a prozradil, proč vybrali pro dceru jméno Harper Seven.


„Je to jméno, které se nám líbilo. Je to staré anglické jméno a autorka nejoblíbenější knížky Victorie Jako zabít ptáčka je Harper Lee,“ vysvětlil fotbalista, jehož šťastné číslo je sedm (seven).

Všichni členové rodiny, tedy David, Victorie a synové Brooklyn, Romeo a Cruz, si malou holčičku hned zamilovali. „Je to neuvěřitelné. Máme tři krásné zdravé kluky a nyní tuhle úžasnou holčičku,“ zářil Beckham, který měl v sobotním utkání s Realem (1:4 – vyhrál Real) vyšitá jména všech čtyř potomků na kopačkách.

První foto Beckhamovy dcery
První foto Beckhamovy dcery

 
Články odjinud


Články odjinud