1. února 2012 • 04:30

Cibulková poprvé v reklamě: Herečka ze mě asi nebude

Autor: pan
Vstoupit do diskuse
4
TOP VIDEA
Slovácko - Sparta: Juroška vlétl do vápna a překonal Vindahla, 1:1
SESTŘIH: Slavia - Pardubice 3:0. Chytilův koncert a nejrychlejší hattrick historie
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | Na letošním Australian Open se slovenské jedničce Dominice Cibulkové dvakrát nedařilo. Bratislavská rodačka se překvapivě pakovala již ve druhém kole, když nestačila na Maďarku Arnovou, které podlehla v dramatickém třetím setu 8:10.A tak šestnáctá hráčka světa využila volného času a v Bratislavě natočila poprvé ve své kariéře reklamu. Nutno říct, že to jednadvacetileté tenisce opravdu slušelo.

Své by o tom mohli vyprávět její reklamní partneři, s kterými sexy Cibulková natočila dráždivý spot ve vířivce. "Snad nebudu na obrazovce tak často, abych lidem lezla na nervy," uvedla pro cas.sk půvabná tenistka, v době, kdy u našich východních sousedů začíná bitva politiků a stran o voliče.

Pro slovenskou fedcupovou oporu není mediální pozornost nikterak neznámým pojmem. Milovnice nakupování již má za sebou několik prezentačních fotografování, v reklamním spotu se však objeví poprvé.

"Bylo to zpříjemnění volných chvil, během kterých se všichni přítomní dobře bavili," netajila spokojenost slovenská kráska.

Teď už však pro Dominiku začíná zase běžný tenisový režim. Slovensko totiž čeká o víkendu fedcupový souboj 1. kola druhé světové skupiny s nebezpečnou Francií v čele se sedmou hráčkou Bartoliovou. Jak si v nich povede semifinalistka French Open z roku 2009?

Caroline Wozniacká si připila s Dominikou Cibulkovou
Caroline Wozniacká si připila s Dominikou CibulkovouVstoupit do diskuse
4
Články odjinud


Články odjinud