12. dubna 2012 • 13:00

Manželka Demitry (†36) odmítla letět do Ruska: Do Jaroslavle nechce!

Autor:
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dát kytičku a zapálit svíčku na místě, kde zemřel její manžel? Mária Demitrová se na návštěvu ruské Jaroslavle ještě necítí. Právě ve městě, kterým zářijová letecká tragédie místního týmu otřásla nejvíc, odehrají slovenští hokejisté dva přípravné zápasy před mistrovstvím světa.Slovenský hokejový svaz plánuje uctít památku tragicky zesnulého Pavla Demitry (†36), před zápasem se odehraje také pietní akt v ruské režii.

"Chystáme se navštívit místo velké tragédie, nechali jsme pro Paliho udělat věnec, který tam položíme," uvedl generální sekretář slovenského svazu Otto Sýkora.

Nabídku letět se slovenským týmem dostala podle Nového času i Demitrova manželka Mária. Ta ovšem odmítla. Na návštěvu místa, kde přišla o milovaného Pal'a, se ještě necítí.

Na veřejnosti se tak objeví 20. dubna v Bratislavě, kde bude Demitra před zápasem s Českem uveden do Síně slávy slovenského hokeje. "Ceremoniálu by se měla zúčastnit i Pavlova manželka Mária," potvrdil marketingový šéf Rastislav Antala.

"Na souboj s Českem nastoupí tým ve speciální kolekci dresů. Na základě zájmu veřejnosti připravujeme i limitovanou edici vzpomínkových předmětů," přiblížil plány pro Nový čas.

Majka Demitrová chodí na hrob Demitry a svého syna hodně často
Majka Demitrová chodí na hrob Demitry a svého syna hodně často

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze