12. dubna 2012 • 13:00

Manželka Demitry (†36) odmítla letět do Ruska: Do Jaroslavle nechce!

Autor:
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Neprohra Opavy na Letné a vítězství Boleslavi ve Zlíně SÁZKAŘSKÉ TIPY: Neprohra Opavy na Letné a vítězství Boleslavi ve Zlíně
Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dát kytičku a zapálit svíčku na místě, kde zemřel její manžel? Mária Demitrová se na návštěvu ruské Jaroslavle ještě necítí. Právě ve městě, kterým zářijová letecká tragédie místního týmu otřásla nejvíc, odehrají slovenští hokejisté dva přípravné zápasy před mistrovstvím světa.Slovenský hokejový svaz plánuje uctít památku tragicky zesnulého Pavla Demitry (†36), před zápasem se odehraje také pietní akt v ruské režii.

"Chystáme se navštívit místo velké tragédie, nechali jsme pro Paliho udělat věnec, který tam položíme," uvedl generální sekretář slovenského svazu Otto Sýkora.

Nabídku letět se slovenským týmem dostala podle Nového času i Demitrova manželka Mária. Ta ovšem odmítla. Na návštěvu místa, kde přišla o milovaného Pal'a, se ještě necítí.

Na veřejnosti se tak objeví 20. dubna v Bratislavě, kde bude Demitra před zápasem s Českem uveden do Síně slávy slovenského hokeje. "Ceremoniálu by se měla zúčastnit i Pavlova manželka Mária," potvrdil marketingový šéf Rastislav Antala.

"Na souboj s Českem nastoupí tým ve speciální kolekci dresů. Na základě zájmu veřejnosti připravujeme i limitovanou edici vzpomínkových předmětů," přiblížil plány pro Nový čas.

Majka Demitrová chodí na hrob Demitry a svého syna hodně často
Majka Demitrová chodí na hrob Demitry a svého syna hodně často

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze