Geniální Messi získá možná největší pohár – stane se otcem! | iSport.cz
17. dubna 2012 • 17:11

Geniální Messi získá možná největší pohár – stane se otcem!

Autor: sh
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia může proti Slovácku zaváhat. Jak vsadit na Baník a Spartu?
Dvořák v redakci Sportu: Jak viděl výhru v UFC a proč skončil v nemocnici?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Triumf v Lize mistrů, španělský titul, čtvrtý Zlatý míč. Takové cíle si klade pro letošní rok nejlepší fotbalista světa Lionel Messi. Ale nade všemi převládá přání naprosto pozemské, přitom to nejkrásnější: stát se otcem. A určité poznatky naznačují, že tohle se splní poměrně brzy.Informaci přineslo regionální rádio Rosario z argentinského města, odkud Messi pochází. Při rozhovoru s jeho partnerkou Antonellou Rocuzzo bylo totiž hodně naznačeno. Ne zcela jasně vyřčeno, ale domněnka je hodně silná.

V prosinci loňského roku po společné dovolená u moře Messi listu Globo Esporte přiznal, že po roli otce nesmírně touží.

„Je pro mě důležité mít rodinu, zvláště v těchto složitých časech, kdy lidská měřítka jsou dosti zpochybňována a můžete snáze sejít ze správné cesty,“ dokázal, že umí přemýšlet nejen o fotbale.

Lionel Messi se může svou přítelkyní chlubit, Antonella Rocuzzo je opravdová kráskaLionel Messi se může svou přítelkyní chlubit, Antonella Rocuzzo je opravdová kráskaFoto Profimedia.cz

„Dnes jsem pro všechny dobrý společník, ale mojí největší touhou je založit si rodinu a být dobrým otcem.“  Tato slova, jak se nyní ukazuje, neřekl jen tak do větru.

Nejvíce naznačil otec jeho přítelkyně, který prozradil, že „moje dcera nyní prožívá nejkrásnější chvíle života a je moc šťastná.“

Proměnil Messi další gólovou šanci, tentokrát životní?

Antonella Rocuzzo a Lionel Messi si užívali krásných vln v Mexiku
Antonella Rocuzzo a Lionel Messi si užívali krásných vln v Mexiku

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud