Reprezentant Hubník se pochlubil synem: Tohle je můj Patrik! | iSport.cz
1. června 2012 • 04:59

Reprezentant Hubník se pochlubil synem: Tohle je můj Patrik!

Autor: Tomáš Koníček
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Rousek vs. Forman. Kdo víc ví o sparťanské kabině? SE SIMONOU: Rousek vs. Forman. Kdo víc ví o sparťanské kabině?
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už 15 měsíců má syna a teď se s ním mohl pořádně pochlubit. Stoper fotbalového nároďáku Roman Hubník (27) nafotil se synem Patrikem speciální fotky.Hubník si jednu z nich vystavil jako profi lovou fotku na sociální síti Facebook.879570:full:true:true:true

 „Bylo to náročné focení, ale zvládlo se to,“ prozradil Blesku reprezentant, kterému synek dělá velkou radost.

„Roli otce si moc užívám. Trávím s malým každou volnou chvíli,“ prozradil fotbalista. Vzorný otec Fotky spatřily světlo světa během vánočních svátků.

„Plánovali jsme to dlouho, aby měl Roman nějakou památku. Takže když měl v prosinci čas, tak nám to kamarád David Prošvic, který nám dělal i svatbu, nafotil,“ prozradila fotbalistova manželka Lucie.

Ta sama v minulosti nafotila pěkné snímky, když byla těhotná. Kolekce fotek Hubník a syn vznikala dvě hodiny.

Roman Hubník už se těší na EURO. A doufá, že fanoušci přijedou v co největším počtuRoman Hubník už se těší na EURO. A doufá, že fanoušci přijedou v co největším počtuFoto Barbora Reichová (Sport)

„Ze začátku byl Patrik v pohodě, ale pak z toho byl trochu unavený. Přece jen je ještě hodně malý,“ líčila Hubníková.

Romana jako otce si neuvěřitelně pochvaluje. „To je sen každé ženy. Je to pro něj naprosto přirozené. Pro mě to bylo velké překvapení, jak se do téhle role dostal,“ líčí nadšená manželka.

Synkovi se stýská Muže má nyní na reprezentačním srazu před EURO v Polsku.

„Je nám smutno a malej to docela vnímá. Když tu Roman není, je to na něm vidět,“ říká Lucie. Určitě se prý chystá na každý zápas české reprezentace.

„Z Olomouce to není daleko. Budu dojíždět. O malého se postará moje maminka,“ prozradila.

Tomáš Rosický, Michal Kadlec a Roman Hubník
Tomáš Rosický, Michal Kadlec a Roman Hubník

 
Články odjinud


Články odjinud