Šeredová nakázala manželovi Buffonovi vychytat Němce: Chci do finále! | iSport.cz
28. června 2012 • 16:18

Šeredová nakázala manželovi Buffonovi vychytat Němce: Chci do finále!

Autor: qp
TOP VIDEA
Bucha, Jeřábek, Hašek. Kdo další se vyváže z profesionální smlouvy?
Bizarní posily Plzně: Troublemaker Kace, ale i Poznar nebo Ivanschitz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zatímco všechny manželky italských fotbalistů nechyběly ani na jednom zápase, Gianluigi Buffon svou milou na tribuně postrádal. Česká topmodelka Alena Šeredová navštíví zápas EURO 2012 poprvé až dnes. Italové vyzvou v semifinále Německo (20:45).Všechny zápasy dosud sledovala jen v televizi. Nepřijela na jediný zápas. "Problémem byla vzdálenost, to cestování je pro děti vyčerpávající," vysvětlila Šeredová. "Ale teď už jsme museli do Varšavy přijet, abychom podpořili Gigiho osobně!"

Itálii čeká velký zápas s Německem. Kdo uspěje, zahraje si ve finále o titul pro mistra Evropy. "Vědomí, že na tribuně bude sedět manželka s dětmi a budou mě povzbuzovat, mi dělá obrovskou radost," usmíval se Buffon.

Sladká pusa od manželky Aleny Šeredové. Gianluigi Buffon si ji pořádně vychutnal.
Sladká pusa od manželky Aleny Šeredové. Gianluigi Buffon si ji pořádně vychutnal.

Jeho manželka doufá, že Itálii potká stejný osud jako před šesti lety, kdy vyhrála mistrovství světa.

"Snad nás čeká stejně sladký konec. A že Itálie celé EURO vyhraje," přeje si Šeredová. "Hodně je to roku 2006 podobné. Tolik náhod a tolik věcí... Navíc znovu hrajeme semifinále s Německem. Nechci se pouštět do nějakých předpovědí, ale je to dost zajímavé, ne?"

Alena Šeredová si ráda užívá s Buffonem leháro na pláži.Alena Šeredová si ráda užívá s Buffonem leháro na pláži.Foto beautiful-views.com
Čtvrtfinále s Anglií, které Italové zvládli a postoupili až na pokutové kopy, Šeredová prý u televize hltala a hodně prožívala. "Byla jsem dost nervózní, to je pravda," přiznala.

I kvůli nervům nakázala manželovi Buffonovi dnes večer německé fotbalisty vychytat a postoupit do finále. "Protože tam chci vidět jedině Itálii," prohlásila.

Gigi se bude muset večer snažit...

 
Články odjinud


Články odjinud