31. července 2012 • 19:48

VIDEO: Hit internetu? Nejdřív klip Phelpse a spol., teď jeho parodie

Autor:
Klip amerických plavců v čele s Michaelem Phelpsem měl rychle svou parodii
TOP VIDEA
Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas
Nejoblíbenější trenéři? Kloppův fotbal je jako hokej. Přitahuje ženy, směje se Hašek Nejoblíbenější trenéři? Kloppův fotbal je jako hokej. Přitahuje ženy, směje se Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Američtí plavci asi ani zdaleka netušili, co způsobí jejich upravený videoklip na píseň kanadské zpěvačky Carly Rae Jespen "Call me maybe." Phelps a spol. předvedli své pěvecké umění ještě před začátkem Her, ovšem krátce poté se na internetu objevila parodie na jejich píseň, která se stala hitem.

 Americké plavecké hvězdy nemají o popularitu ve své zemi rozhodně nouzi. Ale proč jí ještě trošku nepodpořit zvláště, když je na krku olympiáda. A tak plavci předvedli své umění nejen v bazénu, ale například i na palubě letadla či autobusu. Důvod?

"Užili jsme si hodně zábavy a hlavně jsme chtěli všem ukázat, že mezi námi jsou výborné vztahy. Jsme skvělá parta," uzřejmila důvod vzniku klipu naděje amerického plavání Missy Franklinová.

VIDEO: Takhle to Phelps se svými kolegy rozbalil

A nutno říct, že klip měl úspěch. Během několika dní zhlédlo jejich song více než dva miliony uživatelé.

O nic méně úspěšná však nebyla ani parodie na tuto píseň. Na paškál se zde dostávají největší hvězdy americké plavecké výpravy Michael Phelps a jeho velký rival Ryan Lochte. Podívejte se sami.

VIDEO: Reakce na Phelpsův song na sebe nenechala čekat

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze