31. července 2012 • 19:48

VIDEO: Hit internetu? Nejdřív klip Phelpse a spol., teď jeho parodie

Autor:
Klip amerických plavců v čele s Michaelem Phelpsem měl rychle svou parodii
TOP VIDEA
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Američtí plavci asi ani zdaleka netušili, co způsobí jejich upravený videoklip na píseň kanadské zpěvačky Carly Rae Jespen "Call me maybe." Phelps a spol. předvedli své pěvecké umění ještě před začátkem Her, ovšem krátce poté se na internetu objevila parodie na jejich píseň, která se stala hitem.

 Americké plavecké hvězdy nemají o popularitu ve své zemi rozhodně nouzi. Ale proč jí ještě trošku nepodpořit zvláště, když je na krku olympiáda. A tak plavci předvedli své umění nejen v bazénu, ale například i na palubě letadla či autobusu. Důvod?

"Užili jsme si hodně zábavy a hlavně jsme chtěli všem ukázat, že mezi námi jsou výborné vztahy. Jsme skvělá parta," uzřejmila důvod vzniku klipu naděje amerického plavání Missy Franklinová.

VIDEO: Takhle to Phelps se svými kolegy rozbalil

A nutno říct, že klip měl úspěch. Během několika dní zhlédlo jejich song více než dva miliony uživatelé.

O nic méně úspěšná však nebyla ani parodie na tuto píseň. Na paškál se zde dostávají největší hvězdy americké plavecké výpravy Michael Phelps a jeho velký rival Ryan Lochte. Podívejte se sami.

VIDEO: Reakce na Phelpsův song na sebe nenechala čekat

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze