Žádní herci či modelky. Finále Star Dance patří sportovcům | iSport.cz
16. prosince 2012 • 15:34

Žádní herci či modelky. Finále Star Dance patří sportovcům

TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
Třinec - Liberec: Trestné střílení! Kvapil Hrubce nepřekonal Třinec - Liberec: Trestné střílení! Kvapil Hrubce nepřekonal
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | Vypadli už herci, modelka, nebo zpěvák. A ve hře zůstali jen sportovci. Finalisty páté řady taneční soutěže StarDance jsou atletka Kateřina Baďurová a bývalý hokejista Martin Procházka. Ze semifinálového kola taneční soutěže vypadl v sobotu večer herec David Švehlík.V sedmém kole si soutěžící vyzkoušeli letošní improvizační novinku "tanec na poslední chvíli". Soutěžní páry se teprve v přímém přenosu dozvěděly, na jakou hudbu budou tančit. Na přípravu choreografie pak měli dvacet minut.

Diváky i porotu nejvíce pobavil Procházka, který se svou partnerkou Terezou Bufkovou zatančil jive na písničku z filmu Shrek I'm A Believer. "Byl to odvaz, mě to obrovsky bavilo, asi díky té energii mezi vámi," zhodnotila jejich výkon porotkyně Eva Bartuňková.

Premiérový prvek taneční show se povedl i zbylým dvěma párům, které předvedly rumbu. V tanci Švehlíka s partnerkou Simonou Švrčkovou podle Bartuňkové nechyběla něžnost, příběh a odvaha. Vystoupení Baďurové, která tančí v páru s Janem Onderem, podle porotce Jana Révaie nebylo co vytknout.

Ve finále StarDance, které Česká televize odvysílá v sobotu 22. prosince, se poprvé utkají osobnosti ze světa sportu. Jeden z finalistů tak bude následovat akrobatického lyžaře Aleše Valentu, který soutěž vyhrál v roce 2007. Ostatní finále taneční show ovládli herci.

Martin Procházka tančí v soutěži s Terezou Bufkovou
Martin Procházka tančí v soutěži s Terezou Bufkovou

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Články odjinud


Články odjinud