Svěrkoš se oženil. Gratulovat přišly i hvězdy | iSport.cz
6. června 2010 • 04:59

Svěrkoš se oženil. Gratulovat přišly i hvězdy

Autor: Patrik Vacek (Blesk), ČTK
TOP VIDEA
BANÍK 2003-04 (I. část): Vrba měl obří vliv na titul. Jak se tým rodil?
Mizerné posily Sparty: Zámorský, elitní střelec, ale i bahamský rapl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak kdysi slíbil, tak i udělal. Český fotbalový reprezentant Václav Svěrkoš (26) se včera oženil. Na Slezskoostravském hradu v Ostravě řekl své ANO dlouholeté partnerce Janě Pavelkové, se kterou už má dvouletou dceru Ninu. Na velkolepou událost byli pozváni i slavní sportovci.Útočník francouzského Sochaux už to má za sebou. Včera v pravé poledne Svěrkoš slavnostně vstoupil do svazku manželského.

Na obřad a pozdější svatební hostinu v Čeledné dorazili i známí čeští fotbalisté.

Pogratulovat Svěrkošovi dorazil i Zdeněk Grygera
Pogratulovat Svěrkošovi dorazil i Zdeněk Grygera


V zástupu gratulantů byl například obránce Atlétika Madrid Tomáš Ujfaluši, zadák Juventusu a reprezentační kolega Zdeněk Grygera, bývalý Svěrkošův spoluhráč z Mönchengladbachu Ivo Ulich nebo opory ostravského Baníku Martin Lukeš s Mariem Ličkou.

Kompletní rodinka. Maminka Jana, dcerka Nina a pyšný táta VáclavKompletní rodinka. Maminka Jana, dcerka Nina a pyšný táta VáclavFoto Aleš Krecl


Chybět nemohl ani Svěrkošův velký kamarád hokejista Pavel Kubina nebo trenér hokejové Sparty Miloš Holaň. Popřát přišel i majitel Baníku Ostrava, milionář Tomáš Petera.

Radost měli novomanželé i z nádherného počasí. „Pěkně jsme ho objednali. Poslední týdny snad v jednom kuse pršelo a dnes je nádherný den a obloha bez jediného mraku. Snad je to nějaké znamení. Všechno nám vyšlo a doufám, že to tak bude pokračovat i v našem společném životě,“ vyřkl přání šťastný ženich.

Novomanželé Václav Svěrkoš a Jana PavelkováNovomanželé Václav Svěrkoš a Jana PavelkováFoto Aleš Krecl

 
Články odjinud


Články odjinud