Katko, za rozhovor s tebou dáme 50 tisíc! Pro věřitele | iSport.cz
20. prosince 2010 • 12:00

Katko, za rozhovor s tebou dáme 50 tisíc! Pro věřitele

Autor: Petr Žaloudek
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu
SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Od lyžařského šampionátu v Liberci už uběhly téměř dva roky, a přes osmdesát věřitelů stále čeká na 108 milionů korun, které jim organizační výbor v čele s Kateřinou Neumannovou (37) dluží. Někteří z nich se tak dostali do druhotné platební neschopnosti a řeší existenční problémy.Blesk.czAčkoliv šéfka MS s nimi nekomunikuje, my jsme našli způsob, jak by jim mohla alespoň částečně pomoct. Pokud Blesku poskytne rozhovor, ve kterém mimo jiné vysvětlí, proč nadělala takové dluhy, dáme přímo věřitelům 50 tisíc korun.

„I naší firmě, které pořadatelé dluží kolem pěti milionů korun, by se sto tisíc hodilo,“ reagoval před časem Vojtěch Hlaváček, zástupce věřitelů, když se provalilo, že na závěrečný večírek byl za 119 tisíc korun doobjednán moderátor Leoš Mareš.

Blesk má pro prekérní situaci firem, kterým Neumannová dluží, pochopení – do těchto potíží, ve kterých jde některým z nich o přežití, se nedostaly svojí vinou, ale kvůli nekompetentnímu a bezohlednému hospodaření organizačního výboru.

Proto nabízíme padesát tisíc korun, které jsou sice z celkového pohledu výše dluhu kapkou v moři, ale na druhou stranu mohou některému z nejvíce ohrožených věřitelů vylepšit letošní Vánoce.

Rozparádila se se striptérem a nechala si to vyfotit za peníze z našich kapes
Rozparádila se se striptérem a nechala si to vyfotit za peníze z našich kapes

Finanční pomoc Blesku má v rukou jen Kateřina Neumannová. Pokud proběhne rozhovor, ve kterém zodpoví otázky týkající se vzniku libereckého dluhu, její odpovědnosti či zapojení jejího expřítele Josefa Jindry do organizování, 50 tisíc korun bude připraveno na předání věřitelům.

Vzhledem k téměř nulovému majetku organizátorů a neexistující právní odpovědnosti prezidentky MS je toto bohužel téměř jediný vstřícný krok, který může ve vztahu k věřitelům udělat.

Katko, necháš své bývalé dodavatele opět ve štychu, nebo pomůžeš?

5 ukázkových otázek pro Neumannovu

1. Kdy jsi poprvé zjistila, že nebudeš mít peníze na zaplacení všech závazků a co jsi udělala pro odvrácení této situace?

2. Proč jsi se nikdy nestala členkou pořádajícího občanského sdružení a nepřijala na sebe právní odpovědnost za dluhy?

3. Proč jsi přestala komunikovat s firmami, kterým jsi nezaplatila?

4. Kdo má podle tebe vinu za dluhy a kdo by je měl zaplatit?

5. Věděla jsi, že pro vás jako překladatelka pracuje druhá milenka Josefa Jindry, se kterou má stejně staré dítě?

Katko, pokud máš zájem umáznout dluhy, které jsi nasekala, ozvi se na horkou linku Blesku 724 249 000 nebo na mail tip@blesk.cz a domluvíme si termín otevřeného rozhovoru!

 
Články odjinud


Články odjinud