Tenisté slavili i se svými láskami: Teklo šampáňo, pivo a hruškovice | iSport.cz
10. dubna 2012 • 04:59

Tenisté slavili i se svými láskami: Teklo šampáňo, pivo a hruškovice

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začalo to šampaňským, skončilo u hruškovice. Triumf v Davis Cupu nad Srbskem (4:1) slavili tenisoví reprezentanti v centru Prahy. Postup do semifinále zapili čeští hrdinové Tomáš Berdych a Radek Štěpánek s týmem u Svatého Václava. Nechyběly u toho jejich partnerky Ester Sátorová a Nicole Vaidišová.879570:full:true:true:true

Pomsta byla sladká. Čeští tenisté vrátili Srbům dva roky starou semifinálovou porážku z Bělehradu na domácí půdě před vyprodanou O2 arenou.

Balkánského soka skolil potřebným třetím bodem Berdych, který v nedělní dramatické bitvě udolal Tipsareviče (7:6, 7:6 a 7:6!) Euforie stříkala na všechny strany.

„Byly to nervy. Ani si nepamatuju mečbol. Povedlo se to parádně,“ radoval se Berdych, který během tří utkání neztratil ani set.

Blesk jako jediný zjistil, kde daviscupoví borci slavili. Za super výkon si Berďa k večeři zasloužil kačenu se zelím a knedlíkem v Restaurant – Café Svatého Václava (oblíbené místo i pro pařby hokejistů), kam byli hráči pozváni.

Polibek pro vítězePolibek pro vítěze

Štěpánek si dal moravského vrabce. Večírek tentokrát, jako tomu obvykle bývá, neplatil majitel agentury Česká sportovní Miroslav Černošek, která se o tenisty stará, ale pilo se na účet podniku.

Tenisté byli utahaní z náročné víkendové bitvy. Rány jim však lízaly jejich partnerky.

Berdych měl po svém boku přítelkyni Ester Sátorovou, Štěpánek manželku Nicole Vaidišovou (Štěpánkovou).

Akce byla spíš komorní a kolem půlnoci se šlo domů. Velké oslavy si asi tenisté šetří až po semifinále, které se bude hrát v září v Argentině...

Nicole měla z postupu velkou radost
Nicole měla z postupu velkou radost

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud