Vondroušová zaujala také Leoše Mareše. Po finále mi popřál, přiznala | iSport.cz
9. června 2019 • 13:58

Vondroušová zaujala také Leoše Mareše. Po finále mi popřál, přiznala

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
BANÍK 2003-04 (II. část): Heinz o chemii v kabině, jak žila Ostrava a čím Baník předběhl dobu?
Baroš: Tělo mi začíná říkat stop. Bez diváků ale končit nechce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velký puget růží od manažera Jana Koukala a samé úsměvy. Necelý den po finálové účasti na French Open dorazila Markéta Vondroušová domů a bylo znát, zklamání z porážky s Asleigh Bartyovou už opadlo, převážily pozitivní pocity z nečekaně povedené jízdy na druhém grandslamovém turnaji sezony. „Byla jsem po finále smutná, celkově to bylo neskutečné dva týdny a moc si to užívám,“ řekla novinářům v Praze.Odjížděla jako 38. hráčka světového žebříčku, vrací se jako nová tenisová kometa, která poskočí o 22 příček vzhůru. „Zní mi to docela divně. Kdyby to někdo řekl před turnaje, byla bych nadšená.“

Došlo i na výčet zajímavých gratulantů. Ozvaly se jí starší tenisové parťačky Barbora Strýcová a Lucie Šafářová. Ale nejvíc jí s blahopřáním zaskočil někdo jiný. „Napsal mi Leoš Mareš,“ zmínila Vondroušová zprávu od populárního moderátora.

Potěšilo ji také, jaké nadšení vzbudila její jízda turnajem v Sokolově, odkud pochází. „Tam se fandilo i na náměstí, to bylo docela velký a je hezký, že mi takhle lidé fandí. Nečekala jsem to a moc si toho vážím,“ vzkázala.

Nyní snad přijde čas i na oslavy. „Moc jsem toho totiž nestihla, bylo dost povinností, přijeli jsme na hotel večer a šli jsme spát.“ A co bude dál? Turnaj v Eastbourne a pak již Wimbledon – další velký turnaj, na kterém se bude muset Vondroušová vyrovnávat už se zvýšenou pozorností.

Pojď, Maky! V Sokolově se fandilo Markétě Vondroušové na náměstí

Smutný konec parádní jízdy! Vondroušová si na grandslamový titul musí ještě počkat

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud