24. února 2017 • 17:00

Tenisový svátek v Praze táhne! Lístky na Laver Cup se prodaly do 45 zemí

Autor:
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze zasněženého derby Sparta - Slavia: podívejte se na záběry přímo od hřiště Unikátní VIDEO ze zasněženého derby Sparta - Slavia: podívejte se na záběry přímo od hřiště
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejžádanější akce v historii O2 Areny – to je světová premiéra tenisového Laver Cupu. Lístky si na ni koupili lidé z pětačtyřiceti zemí světa, první vlna vstupenek byla vyprodána za čtyři a půl hodiny od dnešního spuštění prodeje.


REKLAMA
digi tv

„Zájem byl extrémní, téměř čtyřikrát vyšší než o mistrovství světa v hokeji,“ porovnával Robert Schaffer, ředitel O2 areny. Ten přiznal, že kvůli velkému zájmu přišly i komplikace.

„Zejména v druhé půlhodině po začátku prodeje došlo ke zpomalení prodejního online systému, následně jsme ale přijali opatření tak, aby reakce systému byla plynulejší. Fronta zájemců o vstupenky byla sice prodloužena, ale posléze fungoval systém stabilně,“ popisoval Schaffer.

720p 480p 360p 240p
Federer se těší na Laver Cup a chce hrát debl s Nadalem

Celkově byly prodány vstupenky na všechny kontinenty, do 45 zemí včetně Jižní Afriky, na Filipíny, Nový Zéland a do Japonska. „Ještě nemáme přesné počty, ale přibližně polovina vstupenek byla prodána fanouškům z České republiky,“ podotkl ředitel haly.

Čtyři a půl hodin po spuštění prodeje byla aktuálně dostupná kapacita vstupenek vyprodána, což ale neznamená, že fanoušci už nemají šanci shlédnout utkání nejlepších tenistů: Později bude do prodeje uvolněn limitovaný počet single session vstupenek, tzn. vstupenek na jeden hrací blok (= 2 zápasy) ve 4. kategorii v ceně 990 Kč.

„Zároveň lze očekávat, že před akcí budou postupně uvolněny do prodeje vstupenky z technických blokací, které jsou nyní v O2 Areně udělány např. pro potřeby televizních kamer a podobně,“ uzavřel Schaffer.

720p 480p 360p 240p
Federer si na Vltavě zapinkal s Berdychem. Fanoušci tleskali z Karlova mostu

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, tenis, Laver Cup
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze