20. října 2008 • 23:10

Štěpánek vypadl už v prvním kole

Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc
Bojovník Šín, tvář nového Baníku. Čím připomíná Ševčíka a kde má strop?

Devětadvacetiletý rodák z Karviné Radek Štěpánek podlehl v Lyonu hned na úvod turnaje za hodinu a půl Stevu Darcisovi z Belgie. Získal jen jeden set.

Český tenista tak nenavázal na výsledek z minulého týdne v Madridu, kde vypadl ve druhém kole se Švýcarem Rogerem Federerem.

Štěpánek sice svého dnešního soupeře porazil v letošním utkání prvního kola Davis Cupu 3:0 na sety, tentokrát se však dařilo více Belgičanovi.

Na ztrátu první sady 4:6 dokázal český tenista odpovědět a díky vítězství 6:3 vyrovnal, rozhodující set však zvládl lépe Darcis a vyhrál 6:3.

Výsledky:
Dvouhra - 1. kolo:
Darcis (Belg.) - Štěpánek (ČR) 6:4, 3:6, 6:3, Robredo (5-Šp.) - Llodra (Fr.) 6:4, 6:3, Ouanna (Fr.) - Ljubičič (Chorv.) 6:7 (2:7), 7:6 (7:5), 6:4, Ferrero (Šp.) - Querrey (USA) 6:3, 7:5, Benneteau - Clément (oba Fr.) 6:3, 6:2.