22. července 2009 • 10:02

Stichův návrat na kurty? Jen 62 minut

Autor:
Stich
TOP VIDEA
Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Návrat bývalého wimbledonského šampiona Michaela Sticha na kurty trval jen 62 minut. Čtyřicetiletý německý tenista prohrál spolu s krajanem Mischou Zverevem na turnaji v Hamburku v prvním kole čtyřhry před čtyřmi tisícovkami diváků se švédsko-australským párem Simon Aspelin, Paul Hanley 4:6 a 2:6.


REKLAMA
digi tv

Stich se na okruhu ATP představil poprvé od ukončení kariéry před dvanácti lety. Jako ředitel hamburského turnaje udělil sobě a jednadvacetiletému Zverevovi divokou kartu pro start ve čtyřhře. "S Mischou tady trénujeme už asi pět let. Tak nás napadlo, že bychom si mohli zkusit v Hamburku zahrát," řekl Stich.

Stich, který vyhrál Wimbledon v roce 1991 a celkem má na kontě 18 titulů, není jediným slavným tenistou, jenž se po ukončení kariéry krátce představil ve čtyřhře. Američan John McEnroe ale před třemi lety prožil úspěšnější návrat, když v 47 letech v San Jose spolu s Jonasem Björkmanem získal titul.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, tenis, štich
 Klasická verze
Mobilní verze