Wimbledon 2019 | Obří senzace! 15letá Američanka je po skvělé bitvě v osmifinále Wimbledonu | iSport.cz
5. července 2019 • 21:13

Obří senzace! 15letá Američanka je po skvělé bitvě v osmifinále Wimbledonu

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
České Budějovice - Slavia: Stanciu využil prostoru a napřáhl k parádní pumelici, 0:1 České Budějovice - Slavia: Stanciu využil prostoru a napřáhl k parádní pumelici, 0:1
Preview bundesligy: Dortmund bude šlapat na paty Bayernu Preview bundesligy: Dortmund bude šlapat na paty Bayernu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tažení mladé teenagerky, která si podmaňuje Londýn, pokračuje! Patnáctiletá americká tenistka Cori Gauffová postoupila ve Wimbledonu už do osmifinále. Poloně Hercogové odvrátila dva mečboly a v úchvatném zápase vyhrála 3:6, 7:6, 7:5.Osmifinále Wimbledonu si zahraje i patnáctiletá senzace turnaje Cori Gauffová, která v prvním kole vyřadila pětinásobnou vítězku Wimbledonu Venus Williamsovou. V utkání proti Poloně Hercogové ze Slovinska odvrátila mladičká Američanka na centrálním dvorci dva mečboly a vyhrála 3:6, 7:6, 7:5.

Zápas měl obrovské grády. Obě aktárky výjimečného střetnutí vytahovaly ty nejlepší údery, dřely do úmoru sil. Gauffová na svůj věk předvedla naprosto mimořádný výkon. Svým tenisem si získala podporu vyprodaného centrkurtu, který mladou Američanku hnal za konečným postupem mezi nejlepších šestnáct tenistek v pavouku.

Do čtvrtého kola Wimbledonu se 313. hráčka světového žebříčku probojovala jako nejmladší tenistka od roku 1991, kdy to dokázala jiná Američanka Jennifer Capriatiová.

"V tenisu vždycky můžete vyhrát, ať je jakékoli skóre. Diváci byli úžasní, pořád mě povzbuzovali, i při mečbolu," řekla Gauffová, která v pondělí nastoupí proti rumunské favoritce Simoně Halepové.

Wimbledon, ženy:

Dvouhra - 3. kolo:

Gauffová (USA) - Hercogová (Slovin.) 3:6, 7:6 (9:7), 7:5.

Patnáctiletá Američanka Cori Gauffová v souboji na Wimbledonu.
Patnáctiletá Američanka Cori Gauffová v souboji na Wimbledonu.

 

MS v basketbale, Velká pardubická

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)Program - kdy hrají Češi? Česko - USA ONLINE

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. října 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud