23. července 2009 • 19:57

Petra Kvitová vypadla znovu ve druhém kole

Autor:
Smutná Petra Kvitová
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

České tenistky na turnaji v Portoroži dohrály. Osmá nasazená Petra Kvitová i Klára Zakopalová dnes vypadly ve druhém kole.


REKLAMA
digi tv

Devatenáctiletá Kvitová nestačila na 119. tenistku světa Camille Pinovou z Francie, které podlehla dvakrát 4:6. Prodloužila tak svou sérii neúspěchů ve druhém kole na sedm turnajů za sebou. Naposledy dokázala projít do třetího kola v březnu v Indian Wells, což je navíc po titulu z turnaje v Hobartu její největší úspěch v sezoně.

Nedařilo se ani Zakopalové, která v duelu s pátou nasazenou Sarou Erraniovou nedokázala navázat na předchozí dvě výhry nad touto italskou tenistkou. Dnes uhrála jen dva gamy a prohrála dvakrát 1:6.

Dvouhra - 2. kolo:

Erraniová (5-It.) - Zakopalová (ČR) 6:1, 6:1. Pinová (Fr.) - Kvitová (8-ČR) 6:4, 6:4, Briantiová (It.) - Govorcovová (Běl.) 6:4, 6:1, Martičová (Chorv.) - Manasjevová (Rus.) 6:1, 6:3.

Čtyřhra - čtvrtfinále:

Görgesová, Uhlířová (3-Něm./ČR) - Ivanovová, Tatišviliová (Rus./Gruz.) 6:4, 6:3.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, tenis, portorož, kvitová
 Klasická verze
Mobilní verze