26. listopadu 2011 • 10:06

VIDEO: Berdychovi fandila celá hala i přítelkyně Ester

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
Brno na dně: Jak vypadá tvrdá realita v klubu. Proč ještě Bartoněk neprodal? Roli hraje i Krejčí
Požár: Trpišovský? Vše mohlo být jinak. Potřetí by Spartě kývl, kdyby...
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle zápas patřil jemu. Se vším všudy. Po dvou hodinách a osmi minutách mohl český tenista Tomáš Berdych vítězně rozhodit ruce a zatnout pěst. Právě porazil pátého tenistu světa Davida Ferrera a jako druhý Čech v historii postoupil do semifinále Turnaje mistrů. "Berďův" pohled ale hned jak to bylo možné mířil do lóže, kde mezi jeho blízkými propukla nefalšovaná euforie.Zápas ale asi nejvíc prožívala Berdychova přítelkyně Ester Sátorová (19). Krásná modelka poutá zaslouženou pozornost fotografů i kameramanů a během duelu bylo vidět, jak moc boj svého milého prožívá.

Ve zlomových chvílích druhého setu to byly pořádné nervy, a když si Berdych dokázal podruhé vzít zpátky své podání a vyrovnat na 4:4, půvabná dívka skákala vedle tenistových rodičů jako o život.

A taky bylo proč se radovat, vždyť tohle byl zlomový okamžik celého zápasu. "Berdman" opět předvedl, jaký je bojovník, dokráčel k vítězství ve druhém setu a pak už nedal Španělovi šanci.

Nejen v Berdychově lóži se ale pořádně fandilo. Hloučky českých příznivců dokázaly několikrát rozkřičet celou londýnskou O2 Arenu, kterou se sborově neslo "Tooomáááš Beeerdych!"

Český tenista strhl bojovným výkonem na svou stranu celou halu a každý jeho dobrý úder doprovázely nadšené výbuchy fanoušků. Po proměněném mečbolu si pak mohl vychutnat ovace ve stoje.

Nejsladší byl ale pro Tomáše Berdycha určitě stejně pohled na rozesmátou a šťastnou Ester...

Ester Sátorová je v hledišti Turnaje mistrů vděčným objektem zájmu fotoreportérů
Ester Sátorová je v hledišti Turnaje mistrů vděčným objektem zájmu fotoreportérů

Vstoupit do diskuse
5
Články odjinud


Články odjinud