Pavel Novotný
30. března 2012 • 13:30

Trapas Wozniacké, nepodala ruku sudímu, ten byl v právu

Reklama
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Jako na tobogánu si musí při svém pádu žebříčkem připadat dánská tenistka Caroline Wozniacká. Ještě před pár týdny jí patřila první pozice, teď své jméno najde až o šest příček níže. Na turnaji v Miami zahájila svou cestu zpět na vrchol docela dobře, když skončila až v semifinále na Šarapovové, tím však uznání pro rodačku z Odense končí.


REKLAMA
digi tv

S Marií Šarapovovou bojovala jednadvacetiletá Dánka statečně. První sadu vyhrála 4:6, v dalších dvou však odešla poražena a musela se rozloučit s vidinou devatenáctého turnajového triumfu kariéry.

Caroline své soupeřce a světové dvojce vzdorovala přes dvě a půl hodiny a od diváků by si zasloužila oprávněný potlesk. Kdyby vše nezazdila tím, že po  proměněném mečbolu ruské krásky odmítla podat ruku rozhodčímu.

Důvod? Podle mínění dánské tenistky s polskými předky jí rozhodčí okradl v klíčovém momentu o míč, když označil nahlášený out od Rusky na dobrý.

VIDEO: Wozniacká si uřízla slušný trapas

Maria Šarapovová tak své podání opakovala, což na rozhozenou a vynervovanou Dánku však v pohodě stačilo.

Woznická už vypotřebovala možnosti Jestřábího oka, a tak se do sudího pustila aspoň slovně. Jak však ukázal opakovaný záznam, rozhodčí na empiru měl pravdu.

Bývalá světová jednička si vylila emoce aspoň tak, že mu odmítla podat ruku.

Wozniacká smetla v čtvrtfinále i Serenu Williamsovou
Wozniacká smetla v čtvrtfinále i Serenu Williamsovou


 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze