Pavel Novotný
30. března 2012 • 13:30

Trapas Wozniacké, nepodala ruku sudímu, ten byl v právu

Reklama
TOP VIDEA
Euforie i zklamání! Jak prožíval Záhřeb finále MS? Podívejte se na exkluzivní záběry Euforie i zklamání! Jak prožíval Záhřeb finále MS? Podívejte se na exkluzivní záběry
DEBATA SPORTU: Proč Francouzi vyhráli MS? Skvělá generace a nejlepší kádr DEBATA SPORTU: Proč Francouzi vyhráli MS? Skvělá generace a nejlepší kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Jako na tobogánu si musí při svém pádu žebříčkem připadat dánská tenistka Caroline Wozniacká. Ještě před pár týdny jí patřila první pozice, teď své jméno najde až o šest příček níže. Na turnaji v Miami zahájila svou cestu zpět na vrchol docela dobře, když skončila až v semifinále na Šarapovové, tím však uznání pro rodačku z Odense končí.


REKLAMA
digi tv

S Marií Šarapovovou bojovala jednadvacetiletá Dánka statečně. První sadu vyhrála 4:6, v dalších dvou však odešla poražena a musela se rozloučit s vidinou devatenáctého turnajového triumfu kariéry.

Caroline své soupeřce a světové dvojce vzdorovala přes dvě a půl hodiny a od diváků by si zasloužila oprávněný potlesk. Kdyby vše nezazdila tím, že po  proměněném mečbolu ruské krásky odmítla podat ruku rozhodčímu.

Důvod? Podle mínění dánské tenistky s polskými předky jí rozhodčí okradl v klíčovém momentu o míč, když označil nahlášený out od Rusky na dobrý.

VIDEO: Wozniacká si uřízla slušný trapas

Maria Šarapovová tak své podání opakovala, což na rozhozenou a vynervovanou Dánku však v pohodě stačilo.

Woznická už vypotřebovala možnosti Jestřábího oka, a tak se do sudího pustila aspoň slovně. Jak však ukázal opakovaný záznam, rozhodčí na empiru měl pravdu.

Bývalá světová jednička si vylila emoce aspoň tak, že mu odmítla podat ruku.

Wozniacká smetla v čtvrtfinále i Serenu Williamsovou
Wozniacká smetla v čtvrtfinále i Serenu Williamsovou


 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze