Pavel Novotný
30. března 2012 • 13:30

Trapas Wozniacké, nepodala ruku sudímu, ten byl v právu

Reklama
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky? SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Jako na tobogánu si musí při svém pádu žebříčkem připadat dánská tenistka Caroline Wozniacká. Ještě před pár týdny jí patřila první pozice, teď své jméno najde až o šest příček níže. Na turnaji v Miami zahájila svou cestu zpět na vrchol docela dobře, když skončila až v semifinále na Šarapovové, tím však uznání pro rodačku z Odense končí.S Marií Šarapovovou bojovala jednadvacetiletá Dánka statečně. První sadu vyhrála 4:6, v dalších dvou však odešla poražena a musela se rozloučit s vidinou devatenáctého turnajového triumfu kariéry.

Caroline své soupeřce a světové dvojce vzdorovala přes dvě a půl hodiny a od diváků by si zasloužila oprávněný potlesk. Kdyby vše nezazdila tím, že po  proměněném mečbolu ruské krásky odmítla podat ruku rozhodčímu.

Důvod? Podle mínění dánské tenistky s polskými předky jí rozhodčí okradl v klíčovém momentu o míč, když označil nahlášený out od Rusky na dobrý.

VIDEO: Wozniacká si uřízla slušný trapas

Maria Šarapovová tak své podání opakovala, což na rozhozenou a vynervovanou Dánku však v pohodě stačilo.

Woznická už vypotřebovala možnosti Jestřábího oka, a tak se do sudího pustila aspoň slovně. Jak však ukázal opakovaný záznam, rozhodčí na empiru měl pravdu.

Bývalá světová jednička si vylila emoce aspoň tak, že mu odmítla podat ruku.

Wozniacká smetla v čtvrtfinále i Serenu Williamsovou
Wozniacká smetla v čtvrtfinále i Serenu Williamsovou


 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze