Otce vyvedl z kurtu a teď se porval! Bouřlivý rok tenisty Tomice | iSport.cz
30. října 2012 • 11:49

Otce vyvedl z kurtu a teď se porval! Bouřlivý rok tenisty Tomice

Autor: ČTK
Tenista Bernard Tomic završil nepodařený rok. Na oslavě svých narozenin se porval s kamarádem
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola
Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mladý australský tenista Bernard Tomic korunoval rok, ve kterém se postaral o kontroverze na kurtu i mimo něj, dalšími problémy se zákonem. Čerstvě dvacetiletý profesionál se popral s kamarádem a na místě rvačky zasahovala policie.K incidentu došlo podle listu Herald Sun v pondělí nad ránem v letovisku Gold Coast na party, jež byla pokračováním oslavy Tomicových dvacátých narozenin z 21. října. Přivolaní policisté museli od sebe tenistu a dalšího muže oddělit.

Shodou okolností za několik dnů čeká Tomice projednávání jeho prohřešků za volantem, jichž se měl dopustit na konci minulého a začátkem tohoto roku. Australský daviscupový reprezentant měl mimo jiné porušit podmínky výjimky pro řízení vozu, kterou měl vzhledem ke svému věku.

Letos na turnaji v Miami se syn emigrantů z bývalé Jugoslávie postaral o pozdvižení, když požádal rozhodčího, aby nechal vyvést z hlediště svého otce a zároveň trenéra. Chováním ho prý znervózňoval.

Tomic má za sebou nepovedené tenisové období. V posledních měsících klesl v žebříčku z 28. na 49. místo, poté co se mu jen dvakrát podařilo na turnajích postoupit dál než do druhého kola.

Témata:  sport, tenis, atp, Tomic, alkohol
 
Články odjinud


Články odjinud