Rosol jede! V Bukurešti zdolal Seppiho a zahraje si čtvrtfinále

0
Co musí Češi změnit, aby za týden uspěli a kdo si řekl o místo do Prahy?
Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc

Český tenista Lukáš Rosol postoupil na turnaji v Bukurešti podruhé v této sezoně na okruhu ATP do čtvrtfinále. Dnes v druhém kole zdolal třetího nasazeného Itala Andrease Seppiho 6:1, 3:6, 6:3 a jeho příštím soupeřem bude turnajová osmička Viktor Troicki ze Srbska.

Strůjce vítězství v daviscupovém čtvrtfinále v Kazachstánu porazil Seppiho podruhé ve třetím vzájemném zápase za hodinu a 45 minut.

Ve třetím setu si přitom Rosol situaci zkomplikoval, když ztratil vedení 3:0 a dovolil soupeři vyrovnat na 3:3. Dalším brejkem pak ale duel zachránil a využil první mečbol.

S Troickým, jenž je ve čtvrtfinále poprvé v sezoně, sehrál Rosol loni tři zápasy. Jeden na tvrdém povrchu prohrál, dva zbývající na antuce vyhrál.