Šílená Serena demolovala raketu: Tři údery a bylo pro problému

Autor: pan
0
SESTŘIH: West Ham - Liverpool 2:2. Další ztráta „Reds“, hráli oba Češi
PRVNÍ DOJEM: Že Třinec nemá nohy? Omyl. Pardubice tíhu neunesly

Místo tréninku se rozhodla, že si vyzkouší stav zraněných zad na turnaji v Dubaji. A hned v prvním zápase se úřadující světová jednička přesvědčila, že takové emoce nikde jinde než v ostrém utkání nenajde. V duelu s Ruskou Makarovovou se v prvním setu hodně trápila a vztek si vylila na tom nejbližším, co měla po ruce. Na raketě.

Málokdy máte možnost vidět nepříčetnou Serenu. Takové "štěstí" měli fanoušci, kteří se přišli na šampionku podívat v zápase druhého kola proti pětadvacetileté rodačce z Moskvy Jekatěrině Makarovové.

Čtyřiadvacátá hráčka světa vedla v první sadě nad favoritkou 5:3 a to bylo na vítězství zvyklou Američanku moc. Třemi údery do kurtu poslala svoji raketu do šrotu a sebe na koně.

Set získala v tiebreaku, ve druhém dokonce nadělila levou rukou hrající Rusce kanára.

Vzájemnou bilanci s Makarovovou upravila na 3:1 a v dalším kole se utká s přemožitelkou Lucie Šafářové a bývalou světovou jedničkou Jelenou Jankovičovou.