2. května 2015 • 14:50

Pavlásek si v Ostravě zahraje poprvé v kariéře finále challengeru

Autor:
Reklama
Adam Pavlásek si poprvé v kariéře zahraje finále challengeru
TOP VIDEA
Královec o derby: Popírám, že bych se schovával za video. Štetina je frajer Královec o derby: Popírám, že bych se schovával za video. Štetina je frajer
SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 5:0. Indiáni postupují do semifinále, dvakrát se trefil Indrák SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 5:0. Indiáni postupují do semifinále, dvakrát se trefil Indrák
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český tenista Adam Pavlásek postoupil na turnaji Prosperita Open v Ostravě poprvé v kariéře do finále podniku kategorie challenger. Dvacetiletý hráč v semifinále porazil třetího nasazeného Španěla Daniela Muňoze 6:4, 5:7, 7:5.


REKLAMA
digi tv

Pavlásek, kterému v žebříčku ATP patří 263. místo, navázal na čtvrtfinálové vítězství nad turnajovou jedničkou a hráčem první stovky Lucasem Pouillem z Francie.

První set získal hladce za 35 minut, o dvanáct let starší soupeř, jenž ve světovém pořadí figuruje v polovině druhé stovky, ale ve druhé sadě vyrovnal a i ve třetím setu šel do vedení. Pavlásek ale dokázal manko smazat a vybojovat ve třetím semifinálovém startu v kariéře první finálovou účast.

O titul se český talent utká s dalším Španělem, jeho soupeř vzejde z duelu mezi turnajovou osmičkou Rubenem Ramírezem a nenasazeným Inigem Cervantesem.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze