20. února 2016 • 18:37

Berdych si finále nezahraje, pohrál si s ním bouřlivák Kyrgios

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Český tenista Tomáš Berdych i finále halového turnaje v Marseille nezahraje. V semifinále nestačil na australského bouřliváka Nicka Kyrgiose, kterému podlehl za hodinu a devět minut 4:6 a 2:6.

Jednačtyřicátý hráč světa Kyrgios nedal světové osmičce Berdychovi šanci. Australan především skvěle podával. Český tenista se nedostal ani k jednomu brejkbolu a po soupeřovu prvním servisu získal za celý zápas jen dva fiftýny.

V úvodním setu přišel Berdych o podání jednou a ve druhém dvakrát. Jen těžko čelil tvrdým úderům dvacetiletého Kyrgiose a při mečbolu jen sklepl míč do sítě.